Las Cruces Youth Soccer League

 
Date Location Location Visitor Home
Fri 03/22/2019 05:45 PM Field 14 PVD -> Field 14
Zoomi FC
DFC Mini Devils (HNSC)
Fri 03/22/2019 05:45 PM HN u10-2 High Noon Soccer Complex -> HN u10-2
Tumbleweeds (LCCFC)
Lil Bruisers Purple (LCCFC)
Fri 03/22/2019 05:45 PM HN u10-1 High Noon Soccer Complex -> HN u10-1
LC Thorns 09 (LCT)
Dynamites Black (HNSC)
Fri 03/22/2019 05:45 PM Field 7 PVD -> Field 7
LC Timbers 13 Black (LCT)
Santos 13 (LCCFC)
Tue 03/26/2019 05:45 PM Field 12 PVD -> Field 12
Atletico Jrs (HNSC)
WSC Fuego (WSC)
Wed 03/27/2019 05:45 PM Field 13 PVD -> Field 13
Ball Hawgs 14 (HNSC)
NM Elite VII
Thu 03/28/2019 05:45 PM Field 3 PVD -> Field 3
Unicorns
Kicks & Kuties
Mon 04/01/2019 05:45 PM HN u12-3 High Noon Soccer Complex -> HN u12-3
Night Furies 07 (HNSC)
DFC Devils (HNSC)
Mon 04/01/2019 05:45 PM HN u12-2 High Noon Soccer Complex -> HN u12-2
Real Las Cruces (HNSC)
Night Furies 04 (HNSC)
Tue 04/02/2019 05:45 PM HN 3 High Noon Soccer Complex -> HN 3
LC Timbers 04
LC United (HNSC)
Tue 04/02/2019 05:45 PM Field 4 PVD -> Field 4
Lil Aggies (HNSC)
LC Timbers 11 Black (LCT)
Tue 04/02/2019 05:45 PM HN u10-4 High Noon Soccer Complex -> HN u10-4
Dynamites Black (HNSC)
Juventus (HNSC)
Tue 04/02/2019 05:45 PM Field 5 PVD -> Field 5
Hedgehogs (HNSC)
WSC Crusaders (WSC)
Tue 04/02/2019 05:45 PM Field 11 PVD -> Field 11
Arsenal LC 12 (HNSC)
LC Timbers DK 12 (LCT)
Tue 04/02/2019 05:45 PM Field 7 PVD -> Field 7
WSC Force (WSC)
Bears (HNSC)
Wed 04/03/2019 05:30 PM HN 2 High Noon Soccer Complex -> HN 2
LC Cobras (HNSC)
Sea Wasps Red (LCCFC)
Wed 04/03/2019 05:45 PM Field 3 PVD -> Field 3
LC Thorns 12 Red (LCT)
Raptors (HNSC)
Wed 04/03/2019 05:45 PM HN u12-3 High Noon Soccer Complex -> HN u12-3
WSC Warsawa (WSC)
LC Timbers 07 RED
Wed 04/03/2019 05:45 PM HN u10-3 High Noon Soccer Complex -> HN u10-3
LC Thorns 09 (LCT)
Tumbleweeds (LCCFC)
Wed 04/03/2019 05:45 PM HN 3 High Noon Soccer Complex -> HN 3
Rhinos (HNSC)
Arsenal LC 07 (HNSC)
Wed 04/03/2019 05:45 PM Field 8 PVD -> Field 8
WSC Fierce (WSC)
LC Timbers 11 White (LCT)
Wed 04/03/2019 05:45 PM Field 6 PVD -> Field 6
Juventus Mini (HNSC)
LC Warriors (HNSC)
Wed 04/03/2019 06:00 PM HN 1 High Noon Soccer Complex -> HN 1
Spiders (HNSC)
Black Widows (HNSC)
Thu 04/04/2019 05:45 PM HN u12-3 High Noon Soccer Complex -> HN u12-3
NM Elite I
LC Timbers 07 WHITE
Thu 04/04/2019 05:45 PM HN u10-2 High Noon Soccer Complex -> HN u10-2
Ball Hawgs 09 (HNSC)
LC Timbers 10 (LCT)
Thu 04/04/2019 05:45 PM HN u12-4 High Noon Soccer Complex -> HN u12-4
LC Timbers 04 Boys Red (7v7)
Strikers 02 G (RRSCLC)
Thu 04/04/2019 05:45 PM Field 12 PVD -> Field 12
Whale Sharks (HNSC)
LC Timbers 13 Black (LCT)
Thu 04/04/2019 05:45 PM HN u10-4 High Noon Soccer Complex -> HN u10-4
Heat FC (HNSC)
Dynamites Black (HNSC)
Thu 04/04/2019 06:00 PM Field 1 PVD -> Field 1
Terror FC 14 (HNSC)
Lil Pirates (HNSC)
Fri 04/05/2019 05:45 PM Field 7 PVD -> Field 7
Sharp Shooters FC (HNSC)
Loco Motion 2011
Sat 04/06/2019 08:00 AM Field 9 PVD -> Field 9
Racoon Renegades (HNSC)
LC Timbers 11 Red
Sat 04/06/2019 08:00 AM Field 4 PVD -> Field 4
Amigos (HNSC)
Fireflies
Sat 04/06/2019 08:00 AM Field 7 PVD -> Field 7
Mighty Blaze
Rascals
Sat 04/06/2019 08:00 AM Field 1 PVD -> Field 1
Incredibles (HNSC)
Ball Hawgs 14 (HNSC)
Sat 04/06/2019 08:00 AM Field 5 PVD -> Field 5
WSC Fuego (WSC)
Hornets (HNSC)
Sat 04/06/2019 08:00 AM Field 11 PVD -> Field 11
Terror (HNSC)
Tiger's Blood (HNSC)
Sat 04/06/2019 08:00 AM Field 8 PVD -> Field 8
Honey Badgers (HNSC)
Tsunami's
Sat 04/06/2019 08:00 AM HN u12-4 High Noon Soccer Complex -> HN u12-4
LC Warriors (HNSC)
LC Cobras 07
Sat 04/06/2019 08:00 AM HN u10-1 High Noon Soccer Complex -> HN u10-1
Tumbleweeds (LCCFC)
Dynamites Black (HNSC)
Sat 04/06/2019 08:00 AM HN u10-2 High Noon Soccer Complex -> HN u10-2
Broncos Orange (HNSC)
LC Timbers 10 Red (LCT)
Sat 04/06/2019 08:00 AM Field 12 PVD -> Field 12
DFC Little Miss Chile Peppers (HNSC)
Teal Titans (HNSC)
Sat 04/06/2019 08:00 AM HN u10-4 High Noon Soccer Complex -> HN u10-4
FC Grande Academy 09
Blue Eagles (HNSC)
Sat 04/06/2019 08:00 AM HN 3 High Noon Soccer Complex -> HN 3
Sea Wasps Black (LCCFC)
Ball Hawgs 06 (HNSC)
Sat 04/06/2019 08:00 AM HN u12-3 High Noon Soccer Complex -> HN u12-3
Strikers 08 (RRSCLC)
LC Timbers 08 (LCT)
Sat 04/06/2019 08:00 AM Field 3 PVD -> Field 3
LC Timbers 13 (LCT)
Dark Knights (HNSC)
Sat 04/06/2019 08:00 AM Field 10 PVD -> Field 10
Loco Motion 2014
Lady Tumbleweeds (LCCFC)
Sat 04/06/2019 08:00 AM HN 2 High Noon Soccer Complex -> HN 2
Sea Wasps Red (LCCFC)
Monsters
Sat 04/06/2019 08:00 AM HN 1 High Noon Soccer Complex -> HN 1
Shiloh Sharks (HNSC)
Wolf Pack (HNSC)
Sat 04/06/2019 08:00 AM Field 6 PVD -> Field 6
Dragons
United
Sat 04/06/2019 08:00 AM Field 2 PVD -> Field 2
Socceroos (HNSC)
Unicorns
Sat 04/06/2019 08:00 AM HN u12-1 High Noon Soccer Complex -> HN u12-1
Dynamites Pink (HNSC)
Barca Junior (HNSC)
Sat 04/06/2019 08:00 AM Field 14 PVD -> Field 14
Strikers 14 (RRSCLC)
Wolfpack
Sat 04/06/2019 08:00 AM HN u10-3 High Noon Soccer Complex -> HN u10-3
Las Cruces Aguilas (HNSC)
LC Timbers 09 Black (LCT)
Sat 04/06/2019 09:00 AM Field 4 PVD -> Field 4
KC Bambinos (HNSC)
LC Thorns 13 (RRSCLC)
Sat 04/06/2019 09:00 AM Field 7 PVD -> Field 7
NM Elite 2014 Girls
Mustangs
Sat 04/06/2019 09:00 AM Field 13 PVD -> Field 13
LC Thorns 12 Red (LCT)
LC Timbers 12 (LCT)
Sat 04/06/2019 09:00 AM Field 2 PVD -> Field 2
The Red Wings (HNSC)
Diablos Olivas (LCCFC)
Sat 04/06/2019 09:00 AM Field 12 PVD -> Field 12
Gators (HNSC)
Mighty Blaze
Sat 04/06/2019 09:00 AM Field 8 PVD -> Field 8
FireHawks (HNSC)
Hedgehogs (HNSC)
Sat 04/06/2019 09:00 AM Field 5 PVD -> Field 5
Diablos White (LCCFC)
Storm
Sat 04/06/2019 09:00 AM Field 1 PVD -> Field 1
NM Elite VII
Santos 14 (LCCFC)
Sat 04/06/2019 09:00 AM Field 6 PVD -> Field 6
Santos 11 G (LCCFC)
WSC Juggernauts (WSC)
Sat 04/06/2019 09:00 AM Field 11 PVD -> Field 11
Green Raptors (HNSC)
Ball Hawgs 11 Prince (HNSC)
Sat 04/06/2019 09:00 AM Field 10 PVD -> Field 10
FC Grande Academy 13
Atletico Jrs (HNSC)
Sat 04/06/2019 09:00 AM Field 3 PVD -> Field 3
WSC Crusaders (WSC)
REYES FC
Sat 04/06/2019 09:00 AM Field 9 PVD -> Field 9
LC Timbers 11 (LCT)
Santos 11
Sat 04/06/2019 09:00 AM Field 14 PVD -> Field 14
Kicks & Kuties
Avengers (HNSC)
Sat 04/06/2019 09:30 AM HN u10-2 High Noon Soccer Complex -> HN u10-2
WSC Zenners (WSC)
Diablos Black (LCCFC)
Sat 04/06/2019 09:30 AM HN u12-3 High Noon Soccer Complex -> HN u12-3
Phoenix (HNSC)
Alamo United U16 7v7 (OCYSL)
Sat 04/06/2019 09:30 AM HN u12-4 High Noon Soccer Complex -> HN u12-4
Grizzlies (HNSC)
Ball Hawgs 07 (HNSC)
Sat 04/06/2019 09:30 AM HN u12-1 High Noon Soccer Complex -> HN u12-1
Coyotes (HNSC)
Diablos (LCCFC)
Sat 04/06/2019 09:30 AM HN u10-4 High Noon Soccer Complex -> HN u10-4
LC Timbers 10 Black (LCT)
LC Timbers 09 Red (LCT)
Sat 04/06/2019 10:00 AM Field 9 PVD -> Field 9
Rogue 1
Intensity (HNSC)
Sat 04/06/2019 10:00 AM Field 12 PVD -> Field 12
Ghostbusters (HNSC)
WSC Fancy Feet (WSC)
Sat 04/06/2019 10:00 AM Field 7 PVD -> Field 7
LC Timbers 12 Black (LCT)
FC Grande Academy 12
Sat 04/06/2019 10:00 AM Field 3 PVD -> Field 3
Santos 13 (LCCFC)
Little Amigos (HNSC)
Sat 04/06/2019 10:00 AM Field 13 PVD -> Field 13
NM Elite VI
Gila Monsters
Sat 04/06/2019 10:00 AM HN 1 High Noon Soccer Complex -> HN 1
LC United (HNSC)
Cruces FC 06 (LCCFC)
Sat 04/06/2019 10:00 AM Field 4 PVD -> Field 4
Sonoma Strikers
LC Hawks (HNSC)
Sat 04/06/2019 10:00 AM Field 5 PVD -> Field 5
NM Cookie Monsters
Lil Bears (HNSC)
Sat 04/06/2019 10:00 AM Field 14 PVD -> Field 14
Blue Jays (HNSC)
Zoomi FC
Sat 04/06/2019 10:00 AM Field 2 PVD -> Field 2
Diablos Black (LCCFC)
Gila Monsters
Sat 04/06/2019 10:00 AM Field 6 PVD -> Field 6
WSC Legion (WSC)
Max-D
Sat 04/06/2019 10:00 AM HN 3 High Noon Soccer Complex -> HN 3
Rhinos (HNSC)
Ninjas (HNSC)
Sat 04/06/2019 11:00 AM HN u10-1 High Noon Soccer Complex -> HN u10-1
Lil Bruisers Purple (LCCFC)
LC Timbers 09 (LCT)
Sat 04/06/2019 11:00 AM HN u12-3 High Noon Soccer Complex -> HN u12-3
Silver City Vipers U12
DFC Heat Wave (HNSC)
Sat 04/06/2019 11:00 AM Field 13 PVD -> Field 13
Herbasquad (HNSC)
LC Warriors (HNSC)
Sat 04/06/2019 11:00 AM HN u10-2 High Noon Soccer Complex -> HN u10-2
Dark Knights (HNSC)
Broncos Blue (HNSC)
Sat 04/06/2019 11:00 AM HN u12-4 High Noon Soccer Complex -> HN u12-4
NM Elite I
Holloman FC U12 (OCYSL)
Sat 04/06/2019 11:00 AM HN u12-1 High Noon Soccer Complex -> HN u12-1
Dynamites Onyx (HNSC)
WSC Footfire (WSC)
Sat 04/06/2019 11:00 AM HN u12-2 High Noon Soccer Complex -> HN u12-2
Alamo United Wilder U12 (OCYSL)
LC Timbers 08 Red (LCT)
Sat 04/06/2019 11:00 AM Field 1 PVD -> Field 1
NM Elite IV
DFC Cynder (HNSC)
Sat 04/06/2019 11:00 AM HN u10-4 High Noon Soccer Complex -> HN u10-4
LC Roadrunners (HNSC)
Dynamites Sapphire (HNSC)
Sat 04/06/2019 11:00 AM HN u10-3 High Noon Soccer Complex -> HN u10-3
Dynamites White (HNSC)
Santos 10 (LCCFC)
Sat 04/06/2019 12:00 PM HN 1 High Noon Soccer Complex -> HN 1
LC Timbers 05/06 (LCT)
Silver City Vipers U14
Sat 04/06/2019 12:00 PM HN 2 High Noon Soccer Complex -> HN 2
Alamo United Curran U14 (OCYSL)
LC Thorns 02 (LCT)
Sat 04/06/2019 12:00 PM Field 9 PVD -> Field 9
Kangaroos (HNSC)
Raptors (HNSC)
Sat 04/06/2019 12:00 PM Field 6 PVD -> Field 6
Dynamites Diamond (HNSC)
Diablos Red
Sat 04/06/2019 12:30 PM Field 5 PVD -> Field 5
Ball Hawgs 15
DFC Pyro (HNSC)
Sat 04/06/2019 12:30 PM HN u10-4 High Noon Soccer Complex -> HN u10-4
Silver City Vipers U10
Lil Bruisers Gold (LCCFC)
Sat 04/06/2019 12:30 PM HN u12-2 High Noon Soccer Complex -> HN u12-2
Alamo United U16 7v7 (OCYSL)
Tornadoes
Sat 04/06/2019 02:00 PM HN u12-4 High Noon Soccer Complex -> HN u12-4
Holloman FC U12 (OCYSL)
Alamo United Wilder U12 (OCYSL)
Sat 04/06/2019 02:00 PM HN u10-2 High Noon Soccer Complex -> HN u10-2
Black Cats
Racoon Renegades (HNSC)
Sat 04/06/2019 02:00 PM HN 2 High Noon Soccer Complex -> HN 2
Yanks (LCCFC)
Arsenal LC 07 (HNSC)
Sat 04/06/2019 02:00 PM HN u12-3 High Noon Soccer Complex -> HN u12-3
Silver City Vipers U12
Dynamites Silver (HNSC)
Sat 04/06/2019 02:00 PM Field 13 PVD -> Field 13
DFC Mini Devils (HNSC)
LC Tornadoes
Sat 04/06/2019 03:30 PM HN u10-1 High Noon Soccer Complex -> HN u10-1
WSC Foosas (WSC)
LC Thorns 09 (LCT)
Sat 04/06/2019 03:30 PM HN u10-4 High Noon Soccer Complex -> HN u10-4
Angel FIRE
Silver City Vipers U10
Sat 04/06/2019 04:00 PM Field 12 PVD -> Field 12
DFC Inferno (HNSC)
LC Tiny Timbers (LCT)
Sat 04/06/2019 04:00 PM HN 3 High Noon Soccer Complex -> HN 3
Alamo United Curran U14 (OCYSL)
Silver City Vipers U14
Mon 04/08/2019 05:45 PM Field 7 PVD -> Field 7
Diablos Olivas (LCCFC)
Arsenal LC 12 (HNSC)
Tue 04/09/2019 05:30 PM HN 1 High Noon Soccer Complex -> HN 1
Bones 03 (LCCFC)
Scorchers
Tue 04/09/2019 05:45 PM Field 10 PVD -> Field 10
Loco Motion 2011
Amigos (HNSC)
Tue 04/09/2019 05:45 PM HN u12-4 High Noon Soccer Complex -> HN u12-4
DFC Devils (HNSC)
Dynamites Onyx (HNSC)
Tue 04/09/2019 05:45 PM HN u10-2 High Noon Soccer Complex -> HN u10-2
Strikers 09 G (RRSCLC)
Thunder (HNSC)
Wed 04/10/2019 05:30 PM HN u10-3 High Noon Soccer Complex -> HN u10-3
Dynamites Sapphire (HNSC)
FC Grande Academy 09
Sat 04/13/2019 08:00 AM HN u12-4 High Noon Soccer Complex -> HN u12-4
LC Timbers 07 WHITE
Strikers 08 (RRSCLC)
Sat 04/13/2019 08:00 AM Field 1 PVD -> Field 1
Rascals
DFC Inferno (HNSC)
Sat 04/13/2019 08:00 AM HN u10-2 High Noon Soccer Complex -> HN u10-2
Lil Bruisers Gold (LCCFC)
Racoon Renegades (HNSC)
Sat 04/13/2019 08:00 AM HN u10-4 High Noon Soccer Complex -> HN u10-4
Blue Eagles (HNSC)
Las Cruces Aguilas (HNSC)
Sat 04/13/2019 08:00 AM HN u10-3 High Noon Soccer Complex -> HN u10-3
LC Timbers 09 (LCT)
Gators (LCCFC)
Sat 04/13/2019 08:00 AM Field 12 PVD -> Field 12
United
WSC Zabojcy (WSC)
Sat 04/13/2019 08:00 AM HN u12-1 High Noon Soccer Complex -> HN u12-1
Barca Junior (HNSC)
LC Warriors (HNSC)
Sat 04/13/2019 08:00 AM Field 6 PVD -> Field 6
Raptors (HNSC)
Terror (HNSC)
Sat 04/13/2019 08:00 AM HN u12-3 High Noon Soccer Complex -> HN u12-3
LC Timbers 07 RED
NM Elite I
Sat 04/13/2019 08:00 AM HN 1 High Noon Soccer Complex -> HN 1
Ball Hawgs 04
Rhinos (HNSC)
Sat 04/13/2019 08:00 AM Field 14 PVD -> Field 14
Avengers (HNSC)
NM Elite 2014 Girls
Sat 04/13/2019 08:00 AM Field 5 PVD -> Field 5
Gila Monsters
WSC Legion (WSC)
Sat 04/13/2019 08:00 AM Field 10 PVD -> Field 10
Ball Hawgs 11 Prince (HNSC)
Santos 11 G (LCCFC)
Sat 04/13/2019 08:00 AM Field 13 PVD -> Field 13
Unicorns
Terror FC 14 (HNSC)
Sat 04/13/2019 08:00 AM Field 8 PVD -> Field 8
WSC Fancy Feet (WSC)
Diablos Black (LCCFC)
Sat 04/13/2019 08:00 AM Field 9 PVD -> Field 9
Bears (HNSC)
LC Timbers 11 Black (LCT)
Sat 04/13/2019 08:00 AM Field 2 PVD -> Field 2
Santos 14 (LCCFC)
Mighty Blaze
Sat 04/13/2019 08:00 AM HN u10-1 High Noon Soccer Complex -> HN u10-1
Thunder (HNSC)
NM Elite V
Sat 04/13/2019 08:00 AM Field 11 PVD -> Field 11
Teal Titans (HNSC)
Loco Motion 2014
Sat 04/13/2019 08:00 AM Field 4 PVD -> Field 4
WSC Fuego (WSC)
Herbasquad (HNSC)
Sat 04/13/2019 08:00 AM Field 3 PVD -> Field 3
Mustangs
Strikers 14 (RRSCLC)
Sat 04/13/2019 08:00 AM HN 2 High Noon Soccer Complex -> HN 2
Black Widows (HNSC)
LC United (HNSC)
Sat 04/13/2019 08:00 AM HN u12-2 High Noon Soccer Complex -> HN u12-2
LC Timbers 08 Red (LCT)
United (LCCFC)
Sat 04/13/2019 09:00 AM Field 12 PVD -> Field 12
LC Tiny Timbers (LCT)
Incredibles (HNSC)
Sat 04/13/2019 09:00 AM Field 3 PVD -> Field 3
Lil Pirates (HNSC)
Dragons
Sat 04/13/2019 09:00 AM Field 8 PVD -> Field 8
Intensity (HNSC)
WSC Force (WSC)
Sat 04/13/2019 09:00 AM Field 11 PVD -> Field 11
LC Timbers DK 12 (LCT)
LC Timbers 12 Black (LCT)
Sat 04/13/2019 09:00 AM Field 10 PVD -> Field 10
LC Thorns 13 (RRSCLC)
Honey Badgers (HNSC)
Sat 04/13/2019 09:00 AM Field 2 PVD -> Field 2
Diablos Red
Racoon Renegades (HNSC)
Sat 04/13/2019 09:00 AM Field 9 PVD -> Field 9
Atletico Jrs (HNSC)
Gators (HNSC)
Sat 04/13/2019 09:00 AM Field 14 PVD -> Field 14
Gila Monsters
LC Timbers 13 (LCT)
Sat 04/13/2019 09:00 AM Field 5 PVD -> Field 5
Santos 11
Diablos White (LCCFC)
Sat 04/13/2019 09:00 AM Field 13 PVD -> Field 13
Hedgehogs (HNSC)
The Red Wings (HNSC)
Sat 04/13/2019 09:00 AM Field 6 PVD -> Field 6
Hornets (HNSC)
FC Grande Academy 13
Sat 04/13/2019 09:00 AM Field 1 PVD -> Field 1
Lil Bears (HNSC)
Ball Hawgs 15
Sat 04/13/2019 09:00 AM Field 4 PVD -> Field 4
LC Hawks (HNSC)
Juventus Mini (HNSC)
Sat 04/13/2019 09:30 AM HN u10-4 High Noon Soccer Complex -> HN u10-4
Alamo United U10 (OCYSL)
Dynamites Black (HNSC)
Sat 04/13/2019 09:30 AM HN u12-1 High Noon Soccer Complex -> HN u12-1
LC Thorns 07 (LCT)
Night Furies 07 (HNSC)
Sat 04/13/2019 09:30 AM HN u12-4 High Noon Soccer Complex -> HN u12-4
Grizzly Girls (HNSC)
WSC Hussars (WSC)
Sat 04/13/2019 09:30 AM HN u12-2 High Noon Soccer Complex -> HN u12-2
WSC Footfire (WSC)
Dynamites Pink (HNSC)
Sat 04/13/2019 09:30 AM HN u10-1 High Noon Soccer Complex -> HN u10-1
Diablos Black (LCCFC)
LC Roadrunners (HNSC)
Sat 04/13/2019 10:00 AM Field 4 PVD -> Field 4
LC Timbers 11 Red
NM Elite IV
Sat 04/13/2019 10:00 AM HN 2 High Noon Soccer Complex -> HN 2
FC Pythons (HNSC)
Alamo United U15 (OCYSL)
Sat 04/13/2019 10:00 AM Field 11 PVD -> Field 11
Ghostbusters (HNSC)
LC Thorns 12 Red (LCT)
Sat 04/13/2019 10:00 AM Field 9 PVD -> Field 9
FC Grande Academy 12
Kangaroos (HNSC)
Sat 04/13/2019 10:00 AM Field 6 PVD -> Field 6
Max-D
WSC Crusaders (WSC)
Sat 04/13/2019 10:00 AM Field 2 PVD -> Field 2
REYES FC
FireHawks (HNSC)
Sat 04/13/2019 10:00 AM HN 1 High Noon Soccer Complex -> HN 1
Alamo United Rodriguez U14 (OCYSL)
Silver City Vipers U14
Sat 04/13/2019 10:00 AM Field 1 PVD -> Field 1
Fireflies
Green Raptors (HNSC)
Sat 04/13/2019 10:00 AM Field 13 PVD -> Field 13
Tsunami's
NM Elite VI
Sat 04/13/2019 10:00 AM Field 10 PVD -> Field 10
Little Amigos (HNSC)
Whale Sharks (HNSC)
Sat 04/13/2019 10:00 AM Field 12 PVD -> Field 12
LC Tornadoes
Blue Jays (HNSC)
Sat 04/13/2019 10:00 AM Field 3 PVD -> Field 3
Sharp Shooters FC (HNSC)
Lil Aggies (HNSC)
Sat 04/13/2019 10:00 AM Field 7 PVD -> Field 7
Mighty Blaze
KC Bambinos (HNSC)
Sat 04/13/2019 10:00 AM Field 14 PVD -> Field 14
Zoomi FC
Santos 13 (LCCFC)
Sat 04/13/2019 10:00 AM Field 8 PVD -> Field 8
LC Timbers 11 White (LCT)
LC Timbers 11 (LCT)
Sat 04/13/2019 11:00 AM Field 6 PVD -> Field 6
Dark Knights (HNSC)
DFC Mini Devils (HNSC)
Sat 04/13/2019 11:00 AM Field 13 PVD -> Field 13
Tiger's Blood (HNSC)
LC Timbers 12 (LCT)
Sat 04/13/2019 11:00 AM HN u10-1 High Noon Soccer Complex -> HN u10-1
Juventus (HNSC)
LC Thorns 09 (LCT)
Sat 04/13/2019 11:00 AM HN u12-2 High Noon Soccer Complex -> HN u12-2
Bolts
San Vicente Pumas
Sat 04/13/2019 11:00 AM HN u10-2 High Noon Soccer Complex -> HN u10-2
LC Timbers 10 (LCT)
LC Timbers 10 Black (LCT)
Sat 04/13/2019 11:00 AM HN u12-3 High Noon Soccer Complex -> HN u12-3
Diablos (LCCFC)
LC Timbers 04 Boys Red (7v7)
Sat 04/13/2019 11:00 AM Field 9 PVD -> Field 9
Storm
Rogue 1
Sat 04/13/2019 11:00 AM HN u12-4 High Noon Soccer Complex -> HN u12-4
Raptors (HNSC)
Dynamites Onyx (HNSC)
Sat 04/13/2019 11:00 AM HN 3 High Noon Soccer Complex -> HN 3
LC Thorns 06 (LCT)
Ball Hawgs 06 (HNSC)
Sat 04/13/2019 11:00 AM HN u12-1 High Noon Soccer Complex -> HN u12-1
Ball Hawgs 07 (HNSC)
Silver City Vipers U12
Sat 04/13/2019 11:40 AM HN 2 High Noon Soccer Complex -> HN 2
LC Thorns 02 (LCT)
Yanks (LCCFC)
Sat 04/13/2019 12:00 PM Field 4 PVD -> Field 4
DFC Cynder (HNSC)
WSC Fierce (WSC)
Sat 04/13/2019 12:00 PM Field 12 PVD -> Field 12
LC Timbers 13 Black (LCT)
LC Warriors (HNSC)
Sat 04/13/2019 12:00 PM HN 1 High Noon Soccer Complex -> HN 1
Arsenal LC 07 (HNSC)
LC Timbers 05/06 (LCT)
Sat 04/13/2019 12:00 PM Field 14 PVD -> Field 14
Wolfpack
Socceroos (HNSC)
Sat 04/13/2019 12:30 PM HN 3 High Noon Soccer Complex -> HN 3
Shiloh Sharks (HNSC)
Monsters
Sat 04/13/2019 12:30 PM HN u12-1 High Noon Soccer Complex -> HN u12-1
LC Timbers 08 (LCT)
WSC Warsawa (WSC)
Sat 04/13/2019 12:30 PM HN u10-4 High Noon Soccer Complex -> HN u10-4
Alamo United U10 (OCYSL)
Heat FC (HNSC)
Sat 04/13/2019 12:30 PM HN u10-3 High Noon Soccer Complex -> HN u10-3
Silver City Vipers U10
Black Cats
Sat 04/13/2019 12:30 PM HN u12-4 High Noon Soccer Complex -> HN u12-4
San Vicente Pumas
Tornadoes
Sat 04/13/2019 01:00 PM Field 7 PVD -> Field 7
Lady Tumbleweeds (LCCFC)
Kicks & Kuties
Sat 04/13/2019 02:00 PM HN 3 High Noon Soccer Complex -> HN 3
Silver City Vipers U14
Spiders (HNSC)
Sat 04/13/2019 02:00 PM Field 5 PVD -> Field 5
Ball Hawgs 14 (HNSC)
DFC Little Miss Chile Peppers (HNSC)
Sat 04/13/2019 02:00 PM HN 1 High Noon Soccer Complex -> HN 1
Cruces FC 06 (LCCFC)
Alamo United Rodriguez U14 (OCYSL)
Sat 04/13/2019 02:00 PM Field 11 PVD -> Field 11
LC Warriors (HNSC)
NM Cookie Monsters
Sat 04/13/2019 02:00 PM HN u10-2 High Noon Soccer Complex -> HN u10-2
Reyes FC
Broncos Blue (HNSC)
Sat 04/13/2019 02:00 PM HN 2 High Noon Soccer Complex -> HN 2
Alamo United U15 (OCYSL)
LC Timbers 04
Sat 04/13/2019 02:00 PM HN u12-2 High Noon Soccer Complex -> HN u12-2
Silver City Vipers U12
Bolts
Sat 04/13/2019 02:00 PM HN u10-4 High Noon Soccer Complex -> HN u10-4
Angel FIRE
Dark Knights (HNSC)
Sat 04/13/2019 02:00 PM HN u10-1 High Noon Soccer Complex -> HN u10-1
LC Timbers 09 Red (LCT)
Ball Hawgs 09 (HNSC)
Sat 04/13/2019 02:00 PM HN u12-1 High Noon Soccer Complex -> HN u12-1
San Vicente Pumas
Dynamites Silver (HNSC)
Sat 04/13/2019 03:00 PM Field 9 PVD -> Field 9
DFC Pyro (HNSC)
Sonoma Strikers
Sat 04/13/2019 03:30 PM HN u10-1 High Noon Soccer Complex -> HN u10-1
Santos 10 (LCCFC)
Silver City Vipers U10
Sat 04/13/2019 03:30 PM HN u10-3 High Noon Soccer Complex -> HN u10-3
Tumbleweeds (LCCFC)
WSC Foosas (WSC)
Sat 04/13/2019 03:30 PM HN u12-4 High Noon Soccer Complex -> HN u12-4
Real Las Cruces (HNSC)
San Vicente Pumas
Sat 04/13/2019 04:00 PM HN 1 High Noon Soccer Complex -> HN 1
Rio Rapids Strikers FC 00-01
LC Timbers 02 (LCT)
Mon 04/15/2019 05:30 PM HN 1 High Noon Soccer Complex -> HN 1
Sea Wasps Black (LCCFC)
LC Cobras (HNSC)
Mon 04/15/2019 05:45 PM HN u12-2 High Noon Soccer Complex -> HN u12-2
Dynamites Pink (HNSC)
DFC Devils (HNSC)
Mon 04/15/2019 05:45 PM Field 7 PVD -> Field 7
Arsenal LC 12 (HNSC)
Hedgehogs (HNSC)
Mon 04/15/2019 06:00 PM Field 4 PVD -> Field 4
WSC Juggernauts (WSC)
Dynamites Diamond (HNSC)
Wed 04/17/2019 05:30 PM HN 2 High Noon Soccer Complex -> HN 2
LC Cobras (HNSC)
Shiloh Sharks (HNSC)
Wed 04/17/2019 05:45 PM HN u10-3 High Noon Soccer Complex -> HN u10-3
LC Timbers 10 Red (LCT)
Racoon Renegades (HNSC)
Wed 04/17/2019 05:45 PM HN u12-4 High Noon Soccer Complex -> HN u12-4
Night Furies 04 (HNSC)
Phoenix (HNSC)
Wed 04/17/2019 05:45 PM HN u10-1 High Noon Soccer Complex -> HN u10-1
Reyes FC
Broncos Orange (HNSC)
Wed 04/17/2019 05:45 PM HN u10-2 High Noon Soccer Complex -> HN u10-2
LC Timbers 09 Red (LCT)
LC Timbers 10 (LCT)
Thu 04/18/2019 05:45 PM Field 12 PVD -> Field 12
Amigos (HNSC)
Sharp Shooters FC (HNSC)
Thu 04/18/2019 05:45 PM HN u12-4 High Noon Soccer Complex -> HN u12-4
LC Timbers 08 (LCT)
LC Timbers 08 Red (LCT)
Fri 04/19/2019 05:45 PM Field 10 PVD -> Field 10
LC Warriors (HNSC)
Little Amigos (HNSC)
Fri 04/19/2019 05:45 PM Field 8 PVD -> Field 8
Green Raptors (HNSC)
Loco Motion 2011
Sat 04/20/2019 08:00 AM Field 8 PVD -> Field 8
LC Thorns 12 Red (LCT)
Tiger's Blood (HNSC)
Sat 04/20/2019 08:00 AM HN u12-4 High Noon Soccer Complex -> HN u12-4
Grizzlies (HNSC)
Grizzly Girls (HNSC)
Sat 04/20/2019 08:00 AM HN u10-3 High Noon Soccer Complex -> HN u10-3
Reyes FC
Santos 10 (LCCFC)
Sat 04/20/2019 08:00 AM Field 12 PVD -> Field 12
Dragons
Unicorns
Sat 04/20/2019 08:00 AM HN u10-4 High Noon Soccer Complex -> HN u10-4
Broncos Orange (HNSC)
Black Cats
Sat 04/20/2019 08:00 AM Field 2 PVD -> Field 2
Incredibles (HNSC)
Rascals
Sat 04/20/2019 08:00 AM Field 6 PVD -> Field 6
Mighty Blaze
NM Elite VII
Sat 04/20/2019 08:00 AM HN 2 High Noon Soccer Complex -> HN 2
LC Timbers 01 (LCT)
Scorchers
Sat 04/20/2019 08:00 AM Field 14 PVD -> Field 14
DFC Little Miss Chile Peppers (HNSC)
LC Tiny Timbers (LCT)
Sat 04/20/2019 08:00 AM Field 7 PVD -> Field 7
Socceroos (HNSC)
Mustangs
Sat 04/20/2019 08:00 AM Field 13 PVD -> Field 13
Terror FC 14 (HNSC)
Wolfpack
Sat 04/20/2019 08:00 AM HN u12-2 High Noon Soccer Complex -> HN u12-2
LC Warriors (HNSC)
WSC Footfire (WSC)
Sat 04/20/2019 08:00 AM HN u10-2 High Noon Soccer Complex -> HN u10-2
Lil Bruisers Purple (LCCFC)
Thunder (HNSC)
Sat 04/20/2019 08:00 AM Field 11 PVD -> Field 11
WSC Legion (WSC)
WSC Fancy Feet (WSC)
Sat 04/20/2019 08:00 AM Field 1 PVD -> Field 1
FireHawks (HNSC)
Max-D
Sat 04/20/2019 08:00 AM Field 5 PVD -> Field 5
LC Timbers 13 (LCT)
Tsunami's
Sat 04/20/2019 08:00 AM Field 9 PVD -> Field 9
Racoon Renegades (HNSC)
WSC Juggernauts (WSC)
Sat 04/20/2019 08:00 AM HN u10-1 High Noon Soccer Complex -> HN u10-1
Dynamites Black (HNSC)
LC Timbers 09 (LCT)
Sat 04/20/2019 08:00 AM HN u12-3 High Noon Soccer Complex -> HN u12-3
NM Elite I
LC Timbers 08 (LCT)
Sat 04/20/2019 08:00 AM Field 10 PVD -> Field 10
Terror (HNSC)
FC Grande Academy 12
Sat 04/20/2019 08:00 AM Field 4 PVD -> Field 4
WSC Fierce (WSC)
LC Timbers 11 Red
Sat 04/20/2019 08:00 AM HN 3 High Noon Soccer Complex -> HN 3
Monsters
LC Thorns 06 (LCT)
Sat 04/20/2019 08:00 AM Field 3 PVD -> Field 3
WSC Force (WSC)
Storm
Sat 04/20/2019 09:00 AM Field 8 PVD -> Field 8
LC Timbers 12 (LCT)
Raptors (HNSC)
Sat 04/20/2019 09:00 AM HN 1 High Noon Soccer Complex -> HN 1
Strikers 04 (RRSCLC)
Black Widows (HNSC)
Sat 04/20/2019 09:00 AM Field 2 PVD -> Field 2
NM Elite VI
LC Thorns 13 (RRSCLC)
Sat 04/20/2019 09:00 AM Field 5 PVD -> Field 5
Lil Aggies (HNSC)
Bears (HNSC)
Sat 04/20/2019 09:00 AM Field 13 PVD -> Field 13
Strikers 14 (RRSCLC)
Avengers (HNSC)
Sat 04/20/2019 09:00 AM Field 9 PVD -> Field 9
WSC Crusaders (WSC)
Gila Monsters
Sat 04/20/2019 09:00 AM Field 6 PVD -> Field 6
Rogue 1
Santos 11
Sat 04/20/2019 09:00 AM Field 12 PVD -> Field 12
Sonoma Strikers
Ball Hawgs 15
Sat 04/20/2019 09:00 AM Field 10 PVD -> Field 10
Kicks & Kuties
Teal Titans (HNSC)
Sat 04/20/2019 09:00 AM Field 14 PVD -> Field 14
Santos 13 (LCCFC)
LC Tornadoes
Sat 04/20/2019 09:00 AM Field 3 PVD -> Field 3
Loco Motion 2014
Ball Hawgs 14 (HNSC)
Sat 04/20/2019 09:00 AM Field 4 PVD -> Field 4
Blue Jays (HNSC)
Dark Knights (HNSC)
Sat 04/20/2019 09:00 AM Field 7 PVD -> Field 7
NM Elite 2014 Girls
Lady Tumbleweeds (LCCFC)
Sat 04/20/2019 09:30 AM HN u12-3 High Noon Soccer Complex -> HN u12-3
Dynamites Onyx (HNSC)
LC Thorns 07 (LCT)
Sat 04/20/2019 09:30 AM HN u10-2 High Noon Soccer Complex -> HN u10-2
WSC Zenners (WSC)
LC Timbers 09 Red (LCT)
Sat 04/20/2019 09:30 AM HN u10-1 High Noon Soccer Complex -> HN u10-1
FC Grande Academy 09
Diablos Black (LCCFC)
Sat 04/20/2019 09:30 AM HN u12-4 High Noon Soccer Complex -> HN u12-4
Night Furies 07 (HNSC)
Raptors (HNSC)
Sat 04/20/2019 09:30 AM HN u10-3 High Noon Soccer Complex -> HN u10-3
Ball Hawgs 09 (HNSC)
LC Timbers 10 Black (LCT)
Sat 04/20/2019 09:30 AM HN u10-4 High Noon Soccer Complex -> HN u10-4
LC Timbers 10 Red (LCT)
Broncos Blue (HNSC)
Sat 04/20/2019 09:30 AM HN u12-2 High Noon Soccer Complex -> HN u12-2
LC Timbers 08 Red (LCT)
LC Timbers 07 WHITE
Sat 04/20/2019 09:30 AM HN u12-1 High Noon Soccer Complex -> HN u12-1
Ball Hawgs 07 (HNSC)
Bolts
Sat 04/20/2019 10:00 AM Field 3 PVD -> Field 3
FC Grande Academy 13
WSC Fuego (WSC)
Sat 04/20/2019 10:00 AM Field 9 PVD -> Field 9
NM Elite IV
Diablos Red
Sat 04/20/2019 10:00 AM Field 11 PVD -> Field 11
Juventus Mini (HNSC)
DFC Pyro (HNSC)
Sat 04/20/2019 10:00 AM Field 5 PVD -> Field 5
Gators (HNSC)
Hornets (HNSC)
Sat 04/20/2019 10:00 AM Field 1 PVD -> Field 1
KC Bambinos (HNSC)
Atletico Jrs (HNSC)
Sat 04/20/2019 10:00 AM Field 13 PVD -> Field 13
Honey Badgers (HNSC)
Mighty Blaze
Sat 04/20/2019 10:00 AM Field 2 PVD -> Field 2
Diablos Black (LCCFC)
Ghostbusters (HNSC)
Sat 04/20/2019 10:00 AM HN 3 High Noon Soccer Complex -> HN 3
Yanks (LCCFC)
Alamo United Curran U14 (OCYSL)
Sat 04/20/2019 10:00 AM Field 6 PVD -> Field 6
Whale Sharks (HNSC)
Zoomi FC
Sat 04/20/2019 10:00 AM Field 4 PVD -> Field 4
LC Timbers 12 Black (LCT)
Diablos Olivas (LCCFC)
Sat 04/20/2019 10:00 AM Field 12 PVD -> Field 12
Santos 11 G (LCCFC)
Fireflies
Sat 04/20/2019 10:00 AM Field 8 PVD -> Field 8
LC Timbers 11 Black (LCT)
Intensity (HNSC)
Sat 04/20/2019 10:00 AM Field 14 PVD -> Field 14
The Red Wings (HNSC)
REYES FC
Sat 04/20/2019 10:40 AM HN 1 High Noon Soccer Complex -> HN 1
LC Timbers 05/06 (LCT)
LC Thorns 02 (LCT)
Sat 04/20/2019 11:00 AM HN u10-4 High Noon Soccer Complex -> HN u10-4
Dynamites White (HNSC)
Angel FIRE
Sat 04/20/2019 11:00 AM Field 14 PVD -> Field 14
DFC Inferno (HNSC)
Santos 14 (LCCFC)
Sat 04/20/2019 11:00 AM HN u10-3 High Noon Soccer Complex -> HN u10-3
Strikers 09 G (RRSCLC)
WSC Foosas (WSC)
Sat 04/20/2019 11:00 AM HN u12-3 High Noon Soccer Complex -> HN u12-3
Barca Junior (HNSC)
LC Cobras 07
Sat 04/20/2019 11:00 AM HN u12-2 High Noon Soccer Complex -> HN u12-2
LC Timbers 04 Boys Red (7v7)
Coyotes (HNSC)
Sat 04/20/2019 11:00 AM Field 10 PVD -> Field 10
NM Cookie Monsters
LC Hawks (HNSC)
Sat 04/20/2019 11:00 AM HN u10-2 High Noon Soccer Complex -> HN u10-2
Dark Knights (HNSC)
Lil Bruisers Gold (LCCFC)
Sat 04/20/2019 11:00 AM Field 1 PVD -> Field 1
DFC Mini Devils (HNSC)
Gila Monsters
Sat 04/20/2019 11:00 AM HN u10-1 High Noon Soccer Complex -> HN u10-1
Las Cruces Aguilas (HNSC)
Dynamites Sapphire (HNSC)
Sat 04/20/2019 11:00 AM HN u12-1 High Noon Soccer Complex -> HN u12-1
United (LCCFC)
Holloman FC U12 (OCYSL)
Sat 04/20/2019 11:00 AM HN u12-4 High Noon Soccer Complex -> HN u12-4
Alamo United Wilder U12 (OCYSL)
LC Timbers 07 RED
Sat 04/20/2019 12:00 PM HN 2 High Noon Soccer Complex -> HN 2
Spiders (HNSC)
Arsenal LC 07 (HNSC)
Sat 04/20/2019 12:00 PM Field 11 PVD -> Field 11
Kangaroos (HNSC)
LC Timbers DK 12 (LCT)
Sat 04/20/2019 12:00 PM HN 3 High Noon Soccer Complex -> HN 3
Bones 03 (LCCFC)
LC Timbers 02 (LCT)
Sat 04/20/2019 12:00 PM Field 1 PVD -> Field 1
Diablos White (LCCFC)
LC Timbers 11 White (LCT)
Sat 04/20/2019 12:30 PM HN u12-2 High Noon Soccer Complex -> HN u12-2
Tornadoes
Night Furies 04 (HNSC)
Sat 04/20/2019 12:30 PM HN u12-3 High Noon Soccer Complex -> HN u12-3
Dynamites Silver (HNSC)
DFC Heat Wave (HNSC)
Sat 04/20/2019 02:00 PM HN u10-4 High Noon Soccer Complex -> HN u10-4
NM Elite V
Heat FC (HNSC)
Sat 04/20/2019 02:00 PM HN 2 High Noon Soccer Complex -> HN 2
Ninjas (HNSC)
Alamo United Curran U14 (OCYSL)
Sat 04/20/2019 02:00 PM HN 3 High Noon Soccer Complex -> HN 3
LC Timbers 04
FC Pythons (HNSC)
Sat 04/20/2019 02:00 PM HN u10-3 High Noon Soccer Complex -> HN u10-3
Blue Eagles (HNSC)
LC Timbers 09 Black (LCT)
Sat 04/20/2019 02:00 PM Field 8 PVD -> Field 8
Herbasquad (HNSC)
LC Timbers 13 Black (LCT)
Sat 04/20/2019 02:00 PM HN u12-4 High Noon Soccer Complex -> HN u12-4
WSC Warsawa (WSC)
Alamo United Wilder U12 (OCYSL)
Sat 04/20/2019 02:00 PM HN u12-1 High Noon Soccer Complex -> HN u12-1
Holloman FC U12 (OCYSL)
LC Timbers 08 (LCT)
Sat 04/20/2019 02:00 PM Field 11 PVD -> Field 11
LC Warriors (HNSC)
Lil Bears (HNSC)
Sat 04/20/2019 03:00 PM Field 8 PVD -> Field 8
LC Timbers 11 (LCT)
DFC Cynder (HNSC)
Mon 04/22/2019 05:45 PM HN u10-2 High Noon Soccer Complex -> HN u10-2
LC Timbers 09 Red (LCT)
LC Roadrunners (HNSC)
Tue 04/23/2019 05:30 PM HN 1 High Noon Soccer Complex -> HN 1
Shiloh Sharks (HNSC)
Sea Wasps Black (LCCFC)
Tue 04/23/2019 05:45 PM HN u10-4 High Noon Soccer Complex -> HN u10-4
LC Timbers 09 (LCT)
LC Thorns 09 (LCT)
Tue 04/23/2019 06:00 PM Field 8 PVD -> Field 8
WSC Zabojcy (WSC)
Lil Pirates (HNSC)
Wed 04/24/2019 05:45 PM HN 3 High Noon Soccer Complex -> HN 3
Black Widows (HNSC)
LC Timbers 04
Wed 04/24/2019 05:45 PM HN u12-2 High Noon Soccer Complex -> HN u12-2
United (LCCFC)
LC Timbers 07 WHITE
Wed 04/24/2019 05:45 PM HN 2 High Noon Soccer Complex -> HN 2
FC Pythons (HNSC)
LC United (HNSC)
Wed 04/24/2019 05:45 PM HN u12-4 High Noon Soccer Complex -> HN u12-4
Bolts
DFC Heat Wave (HNSC)
Wed 04/24/2019 05:45 PM HN u12-1 High Noon Soccer Complex -> HN u12-1
DFC Devils (HNSC)
LC Warriors (HNSC)
Wed 04/24/2019 05:45 PM HN u12-3 High Noon Soccer Complex -> HN u12-3
Night Furies 04 (HNSC)
Strikers 02 G (RRSCLC)
Wed 04/24/2019 06:00 PM HN 1 High Noon Soccer Complex -> HN 1
Spiders (HNSC)
Rhinos (HNSC)
Wed 04/24/2019 06:00 PM Field 1 PVD -> Field 1
Dynamites Diamond (HNSC)
Ball Hawgs 11 Prince (HNSC)
Thu 04/25/2019 05:45 PM Field 10 PVD -> Field 10
Zoomi FC
LC Warriors (HNSC)
Thu 04/25/2019 05:45 PM HN u10-2 High Noon Soccer Complex -> HN u10-2
LC Roadrunners (HNSC)
LC Timbers 10 (LCT)
Fri 04/26/2019 05:45 PM Field 7 PVD -> Field 7
Loco Motion 2011
Santos 11 G (LCCFC)
Fri 04/26/2019 05:45 PM Field 1 PVD -> Field 1
LC Thorns 13 (RRSCLC)
LC Timbers 13 (LCT)
Sat 04/27/2019 08:00 AM HN u12-3 High Noon Soccer Complex -> HN u12-3
LC Timbers 07 RED
United (LCCFC)
Sat 04/27/2019 08:00 AM HN u10-1 High Noon Soccer Complex -> HN u10-1
Thunder (HNSC)
Gators (LCCFC)
Sat 04/27/2019 08:00 AM Field 10 PVD -> Field 10
Ball Hawgs 14 (HNSC)
Kicks & Kuties
Sat 04/27/2019 08:00 AM Field 2 PVD -> Field 2
Hedgehogs (HNSC)
LC Timbers 12 Black (LCT)
Sat 04/27/2019 08:00 AM HN 3 High Noon Soccer Complex -> HN 3
Ninjas (HNSC)
Yanks (LCCFC)
Sat 04/27/2019 08:00 AM Field 3 PVD -> Field 3
Mustangs
Terror FC 14 (HNSC)
Sat 04/27/2019 08:00 AM Field 4 PVD -> Field 4
Avengers (HNSC)
Socceroos (HNSC)
Sat 04/27/2019 08:00 AM HN 2 High Noon Soccer Complex -> HN 2
Ball Hawgs 06 (HNSC)
Wolf Pack (HNSC)
Sat 04/27/2019 08:00 AM Field 9 PVD -> Field 9
Sharp Shooters FC (HNSC)
Green Raptors (HNSC)
Sat 04/27/2019 08:00 AM HN u12-4 High Noon Soccer Complex -> HN u12-4
LC Cobras 07
Night Furies 07 (HNSC)
Sat 04/27/2019 08:00 AM Field 5 PVD -> Field 5
Diablos Black (LCCFC)
LC Thorns 12 Red (LCT)
Sat 04/27/2019 08:00 AM HN u10-4 High Noon Soccer Complex -> HN u10-4
WSC Foosas (WSC)
Juventus (HNSC)
Sat 04/27/2019 08:00 AM Field 12 PVD -> Field 12
Unicorns
WSC Zabojcy (WSC)
Sat 04/27/2019 08:00 AM Field 14 PVD -> Field 14
Teal Titans (HNSC)
NM Elite 2014 Girls
Sat 04/27/2019 08:00 AM Field 11 PVD -> Field 11
NM Elite VII
DFC Inferno (HNSC)
Sat 04/27/2019 08:00 AM Field 1 PVD -> Field 1
LC Timbers 11 White (LCT)
Rogue 1
Sat 04/27/2019 08:00 AM HN u10-3 High Noon Soccer Complex -> HN u10-3
Santos 10 (LCCFC)
LC Timbers 10 Red (LCT)
Sat 04/27/2019 08:00 AM HN u12-1 High Noon Soccer Complex -> HN u12-1
Strikers 08 (RRSCLC)
NM Elite I
Sat 04/27/2019 08:00 AM Field 13 PVD -> Field 13
LC Tiny Timbers (LCT)
Loco Motion 2014
Sat 04/27/2019 08:00 AM Field 6 PVD -> Field 6
WSC Juggernauts (WSC)
NM Elite IV
Sat 04/27/2019 08:00 AM HN u10-2 High Noon Soccer Complex -> HN u10-2
Lil Bruisers Gold (LCCFC)
Dynamites White (HNSC)
Sat 04/27/2019 08:00 AM Field 8 PVD -> Field 8
LC Timbers DK 12 (LCT)
Terror (HNSC)
Sat 04/27/2019 09:00 AM Field 6 PVD -> Field 6
Diablos Red
WSC Fierce (WSC)
Sat 04/27/2019 09:00 AM Field 13 PVD -> Field 13
Mighty Blaze
NM Elite VI
Sat 04/27/2019 09:00 AM Field 4 PVD -> Field 4
Lady Tumbleweeds (LCCFC)
Strikers 14 (RRSCLC)
Sat 04/27/2019 09:00 AM Field 5 PVD -> Field 5
Santos 11
WSC Force (WSC)
Sat 04/27/2019 09:00 AM Field 14 PVD -> Field 14
Hornets (HNSC)
KC Bambinos (HNSC)
Sat 04/27/2019 09:00 AM Field 10 PVD -> Field 10
REYES FC
Arsenal LC 12 (HNSC)
Sat 04/27/2019 09:00 AM Field 1 PVD -> Field 1
FC Grande Academy 13
Herbasquad (HNSC)
Sat 04/27/2019 09:00 AM Field 9 PVD -> Field 9
Amigos (HNSC)
Lil Aggies (HNSC)
Sat 04/27/2019 09:00 AM Field 7 PVD -> Field 7
Santos 14 (LCCFC)
Incredibles (HNSC)
Sat 04/27/2019 09:00 AM Field 11 PVD -> Field 11
Gila Monsters
FireHawks (HNSC)
Sat 04/27/2019 09:00 AM Field 2 PVD -> Field 2
Max-D
The Red Wings (HNSC)
Sat 04/27/2019 09:00 AM Field 8 PVD -> Field 8
Gila Monsters
Blue Jays (HNSC)
Sat 04/27/2019 09:00 AM HN 1 High Noon Soccer Complex -> HN 1
LC United (HNSC)
Strikers 04 (RRSCLC)
Sat 04/27/2019 09:00 AM Field 12 PVD -> Field 12
Wolfpack
Dragons
Sat 04/27/2019 09:30 AM HN u12-3 High Noon Soccer Complex -> HN u12-3
WSC Footfire (WSC)
Barca Junior (HNSC)
Sat 04/27/2019 09:30 AM HN u10-1 High Noon Soccer Complex -> HN u10-1
Diablos Black (LCCFC)
Las Cruces Aguilas (HNSC)
Sat 04/27/2019 09:30 AM HN u10-3 High Noon Soccer Complex -> HN u10-3
Black Cats
Reyes FC
Sat 04/27/2019 09:30 AM HN u10-2 High Noon Soccer Complex -> HN u10-2
NM Elite V
Alamo United U10 (OCYSL)
Sat 04/27/2019 09:30 AM HN u12-4 High Noon Soccer Complex -> HN u12-4
Dynamites Silver (HNSC)
Ball Hawgs 07 (HNSC)
Sat 04/27/2019 09:30 AM HN u10-4 High Noon Soccer Complex -> HN u10-4
LC Timbers 10 Black (LCT)
WSC Zenners (WSC)
Sat 04/27/2019 09:30 AM HN u12-2 High Noon Soccer Complex -> HN u12-2
LC Timbers 04 Boys Red (7v7)
San Vicente Pumas
Sat 04/27/2019 10:00 AM Field 5 PVD -> Field 5
Atletico Jrs (HNSC)
Honey Badgers (HNSC)
Sat 04/27/2019 10:00 AM Field 8 PVD -> Field 8
Intensity (HNSC)
Bears (HNSC)
Sat 04/27/2019 10:00 AM Field 4 PVD -> Field 4
LC Tornadoes
Whale Sharks (HNSC)
Sat 04/27/2019 10:00 AM HN 3 High Noon Soccer Complex -> HN 3
Arsenal LC 07 (HNSC)
Alamo United Rodriguez U14 (OCYSL)
Sat 04/27/2019 10:00 AM Field 6 PVD -> Field 6
Storm
LC Timbers 11 Black (LCT)
Sat 04/27/2019 10:00 AM Field 3 PVD -> Field 3
DFC Cynder (HNSC)
Diablos White (LCCFC)
Sat 04/27/2019 10:00 AM Field 14 PVD -> Field 14
Ball Hawgs 11 Prince (HNSC)
Racoon Renegades (HNSC)
Sat 04/27/2019 10:00 AM Field 13 PVD -> Field 13
Diablos Olivas (LCCFC)
Kangaroos (HNSC)
Sat 04/27/2019 10:00 AM Field 10 PVD -> Field 10
LC Timbers 11 Red
LC Timbers 11 (LCT)
Sat 04/27/2019 10:00 AM Field 2 PVD -> Field 2
WSC Fancy Feet (WSC)
WSC Crusaders (WSC)
Sat 04/27/2019 10:00 AM Field 11 PVD -> Field 11
Raptors (HNSC)
Tiger's Blood (HNSC)
Sat 04/27/2019 10:00 AM Field 7 PVD -> Field 7
FC Grande Academy 12
LC Timbers 12 (LCT)
Sat 04/27/2019 10:00 AM Field 9 PVD -> Field 9
Lil Bears (HNSC)
Sonoma Strikers
Sat 04/27/2019 10:00 AM Field 12 PVD -> Field 12
WSC Fuego (WSC)
Gators (HNSC)
Sat 04/27/2019 10:00 AM Field 1 PVD -> Field 1
Dark Knights (HNSC)
Santos 13 (LCCFC)
Sat 04/27/2019 11:00 AM Field 6 PVD -> Field 6
Ghostbusters (HNSC)
WSC Legion (WSC)
Sat 04/27/2019 11:00 AM HN u12-4 High Noon Soccer Complex -> HN u12-4
San Vicente Pumas
WSC Hussars (WSC)
Sat 04/27/2019 11:00 AM HN u12-3 High Noon Soccer Complex -> HN u12-3
Coyotes (HNSC)
Real Las Cruces (HNSC)
Sat 04/27/2019 11:00 AM Field 3 PVD -> Field 3
Ball Hawgs 15
Juventus Mini (HNSC)
Sat 04/27/2019 11:00 AM HN 2 High Noon Soccer Complex -> HN 2
Sea Wasps Red (LCCFC)
Shiloh Sharks (HNSC)
Sat 04/27/2019 11:00 AM HN u10-3 High Noon Soccer Complex -> HN u10-3
Dynamites Sapphire (HNSC)
Blue Eagles (HNSC)
Sat 04/27/2019 11:00 AM HN u12-1 High Noon Soccer Complex -> HN u12-1
Diablos (LCCFC)
Night Furies 04 (HNSC)
Sat 04/27/2019 11:00 AM HN u10-1 High Noon Soccer Complex -> HN u10-1
Racoon Renegades (HNSC)
Angel FIRE
Sat 04/27/2019 11:00 AM HN 1 High Noon Soccer Complex -> HN 1
Sea Wasps Black (LCCFC)
LC Thorns 06 (LCT)
Sat 04/27/2019 11:00 AM Field 7 PVD -> Field 7
Fireflies
Dynamites Diamond (HNSC)
Sat 04/27/2019 12:00 PM HN 3 High Noon Soccer Complex -> HN 3
Cruces FC 06 (LCCFC)
Ball Hawgs 04
Sat 04/27/2019 12:00 PM Field 2 PVD -> Field 2
Little Amigos (HNSC)
LC Timbers 13 Black (LCT)
Sat 04/27/2019 12:20 PM Field 12 PVD -> Field 12
Tsunami's
DFC Mini Devils (HNSC)
Sat 04/27/2019 12:30 PM HN u12-3 High Noon Soccer Complex -> HN u12-3
LC Thorns 07 (LCT)
Dynamites Pink (HNSC)
Sat 04/27/2019 12:30 PM HN u12-1 High Noon Soccer Complex -> HN u12-1
Alamo United U16 7v7 (OCYSL)
San Vicente Pumas
Sat 04/27/2019 12:30 PM HN 2 High Noon Soccer Complex -> HN 2
LC Thorns 02 (LCT)
Spiders (HNSC)
Sat 04/27/2019 12:30 PM HN u10-4 High Noon Soccer Complex -> HN u10-4
Dark Knights (HNSC)
Broncos Orange (HNSC)
Sat 04/27/2019 12:30 PM HN u10-2 High Noon Soccer Complex -> HN u10-2
Alamo United U10 (OCYSL)
Strikers 09 G (RRSCLC)
Sat 04/27/2019 01:00 PM Field 7 PVD -> Field 7
Lil Pirates (HNSC)
United
Sat 04/27/2019 02:00 PM HN u10-1 High Noon Soccer Complex -> HN u10-1
LC Timbers 09 Black (LCT)
Ball Hawgs 09 (HNSC)
Sat 04/27/2019 02:00 PM HN u12-4 High Noon Soccer Complex -> HN u12-4
Grizzly Girls (HNSC)
San Vicente Pumas
Sat 04/27/2019 02:00 PM HN u12-1 High Noon Soccer Complex -> HN u12-1
LC Timbers 07 WHITE
WSC Warsawa (WSC)
Sat 04/27/2019 02:00 PM Field 1 PVD -> Field 1
Rascals
DFC Little Miss Chile Peppers (HNSC)
Sat 04/27/2019 02:00 PM Field 10 PVD -> Field 10
LC Hawks (HNSC)
LC Warriors (HNSC)
Sat 04/27/2019 02:00 PM HN 1 High Noon Soccer Complex -> HN 1
LC Timbers 05/06 (LCT)
Alamo United Rodriguez U14 (OCYSL)
Sat 04/27/2019 03:00 PM HN 2 High Noon Soccer Complex -> HN 2
Scorchers
Rio Rapids Strikers FC 00-01
Sat 04/27/2019 03:30 PM Field 6 PVD -> Field 6
DFC Pyro (HNSC)
NM Cookie Monsters
Sat 04/27/2019 03:30 PM HN u12-3 High Noon Soccer Complex -> HN u12-3
Phoenix (HNSC)
Alamo United U16 7v7 (OCYSL)
Sat 04/27/2019 04:00 PM HN 1 High Noon Soccer Complex -> HN 1
LC Timbers 02 (LCT)
LC Timbers 01 (LCT)
Tue 04/30/2019 05:45 PM HN u12-1 High Noon Soccer Complex -> HN u12-1
Tornadoes
Coyotes (HNSC)
Tue 04/30/2019 05:45 PM Field 10 PVD -> Field 10
Loco Motion 2011
Lil Aggies (HNSC)
Tue 04/30/2019 05:45 PM HN u10-3 High Noon Soccer Complex -> HN u10-3
Gators (LCCFC)
Heat FC (HNSC)
Wed 05/01/2019 05:45 PM HN u12-3 High Noon Soccer Complex -> HN u12-3
LC Timbers 07 WHITE
LC Timbers 08 (LCT)
Wed 05/01/2019 05:45 PM HN u12-1 High Noon Soccer Complex -> HN u12-1
WSC Warsawa (WSC)
LC Timbers 08 Red (LCT)
Wed 05/01/2019 05:45 PM HN u12-2 High Noon Soccer Complex -> HN u12-2
Raptors (HNSC)
WSC Footfire (WSC)
Wed 05/01/2019 05:45 PM HN u10-1 High Noon Soccer Complex -> HN u10-1
Broncos Blue (HNSC)
Angel FIRE
Wed 05/01/2019 05:45 PM HN u12-4 High Noon Soccer Complex -> HN u12-4
Dynamites Pink (HNSC)
LC Cobras 07
Sat 05/04/2019 08:00 AM Field 10 PVD -> Field 10
WSC Crusaders (WSC)
Ghostbusters (HNSC)
Sat 05/04/2019 08:00 AM HN u12-1 High Noon Soccer Complex -> HN u12-1
DFC Heat Wave (HNSC)
Grizzly Girls (HNSC)
Sat 05/04/2019 08:00 AM HN u10-3 High Noon Soccer Complex -> HN u10-3
Santos 10 (LCCFC)
Broncos Orange (HNSC)
Sat 05/04/2019 08:00 AM HN u12-2 High Noon Soccer Complex -> HN u12-2
Real Las Cruces (HNSC)
Phoenix (HNSC)
Sat 05/04/2019 08:00 AM HN u12-4 High Noon Soccer Complex -> HN u12-4
Dynamites Onyx (HNSC)
LC Warriors (HNSC)
Sat 05/04/2019 08:00 AM HN 2 High Noon Soccer Complex -> HN 2
LC Timbers 04
Cruces FC 06 (LCCFC)
Sat 05/04/2019 08:00 AM Field 6 PVD -> Field 6
Diablos White (LCCFC)
LC Timbers 11 Red
Sat 05/04/2019 08:00 AM HN 3 High Noon Soccer Complex -> HN 3
Ball Hawgs 04
Ninjas (HNSC)
Sat 05/04/2019 08:00 AM Field 1 PVD -> Field 1
WSC Force (WSC)
LC Timbers 11 White (LCT)
Sat 05/04/2019 08:00 AM Field 4 PVD -> Field 4
NM Elite 2014 Girls
Ball Hawgs 14 (HNSC)
Sat 05/04/2019 08:00 AM Field 13 PVD -> Field 13
Racoon Renegades (HNSC)
Fireflies
Sat 05/04/2019 08:00 AM Field 5 PVD -> Field 5
Honey Badgers (HNSC)
Hornets (HNSC)
Sat 05/04/2019 08:00 AM HN u10-2 High Noon Soccer Complex -> HN u10-2
Las Cruces Aguilas (HNSC)
FC Grande Academy 09
Sat 05/04/2019 08:00 AM Field 8 PVD -> Field 8
Terror (HNSC)
Diablos Olivas (LCCFC)
Sat 05/04/2019 08:00 AM HN u12-3 High Noon Soccer Complex -> HN u12-3
WSC Footfire (WSC)
Night Furies 07 (HNSC)
Sat 05/04/2019 08:00 AM Field 9 PVD -> Field 9
United
Unicorns
Sat 05/04/2019 08:00 AM Field 3 PVD -> Field 3
DFC Little Miss Chile Peppers (HNSC)
Santos 14 (LCCFC)
Sat 05/04/2019 08:00 AM HN 1 High Noon Soccer Complex -> HN 1
Monsters
Sea Wasps Black (LCCFC)
Sat 05/04/2019 08:00 AM Field 2 PVD -> Field 2
Dragons
Mustangs
Sat 05/04/2019 08:00 AM Field 11 PVD -> Field 11
Loco Motion 2014
Rascals
Sat 05/04/2019 08:00 AM Field 7 PVD -> Field 7
Terror FC 14 (HNSC)
Avengers (HNSC)
Sat 05/04/2019 08:00 AM Field 14 PVD -> Field 14
WSC Zabojcy (WSC)
Wolfpack
Sat 05/04/2019 08:00 AM Field 12 PVD -> Field 12
Kicks & Kuties
LC Tiny Timbers (LCT)
Sat 05/04/2019 09:00 AM Field 4 PVD -> Field 4
LC Timbers 11 (LCT)
Diablos Red
Sat 05/04/2019 09:00 AM Field 8 PVD -> Field 8
The Red Wings (HNSC)
Gila Monsters
Sat 05/04/2019 09:00 AM Field 3 PVD -> Field 3
Juventus Mini (HNSC)
Sonoma Strikers
Sat 05/04/2019 09:00 AM Field 10 PVD -> Field 10
FireHawks (HNSC)
WSC Fancy Feet (WSC)
Sat 05/04/2019 09:00 AM Field 9 PVD -> Field 9
Arsenal LC 12 (HNSC)
Max-D
Sat 05/04/2019 09:00 AM Field 6 PVD -> Field 6
Incredibles (HNSC)
NM Elite VII
Sat 05/04/2019 09:00 AM Field 2 PVD -> Field 2
Santos 13 (LCCFC)
Gila Monsters
Sat 05/04/2019 09:00 AM Field 5 PVD -> Field 5
Kangaroos (HNSC)
Hedgehogs (HNSC)
Sat 05/04/2019 09:00 AM Field 11 PVD -> Field 11
LC Timbers 13 (LCT)
Mighty Blaze
Sat 05/04/2019 09:00 AM Field 7 PVD -> Field 7
Bears (HNSC)
Storm
Sat 05/04/2019 09:00 AM Field 13 PVD -> Field 13
KC Bambinos (HNSC)
WSC Fuego (WSC)
Sat 05/04/2019 09:00 AM Field 14 PVD -> Field 14
Strikers 14 (RRSCLC)
Teal Titans (HNSC)
Sat 05/04/2019 09:00 AM Field 1 PVD -> Field 1
LC Hawks (HNSC)
Lil Bears (HNSC)
Sat 05/04/2019 09:00 AM Field 12 PVD -> Field 12
Herbasquad (HNSC)
Little Amigos (HNSC)
Sat 05/04/2019 09:30 AM HN u10-4 High Noon Soccer Complex -> HN u10-4
LC Timbers 09 (LCT)
NM Elite V
Sat 05/04/2019 09:30 AM HN u10-1 High Noon Soccer Complex -> HN u10-1
Broncos Blue (HNSC)
Lil Bruisers Gold (LCCFC)
Sat 05/04/2019 09:30 AM HN u12-3 High Noon Soccer Complex -> HN u12-3
Diablos (LCCFC)
Coyotes (HNSC)
Sat 05/04/2019 09:30 AM HN u10-3 High Noon Soccer Complex -> HN u10-3
Diablos Black (LCCFC)
Ball Hawgs 09 (HNSC)
Sat 05/04/2019 09:30 AM HN u12-4 High Noon Soccer Complex -> HN u12-4
Alamo United U16 7v7 (OCYSL)
Tornadoes
Sat 05/04/2019 10:00 AM Field 9 PVD -> Field 9
Santos 11 G (LCCFC)
Sharp Shooters FC (HNSC)
Sat 05/04/2019 10:00 AM Field 5 PVD -> Field 5
Lil Aggies (HNSC)
Intensity (HNSC)
Sat 05/04/2019 10:00 AM Field 4 PVD -> Field 4
Blue Jays (HNSC)
Tsunami's
Sat 05/04/2019 10:00 AM Field 7 PVD -> Field 7
NM Elite IV
Ball Hawgs 11 Prince (HNSC)
Sat 05/04/2019 10:00 AM Field 14 PVD -> Field 14
Tiger's Blood (HNSC)
FC Grande Academy 12
Sat 05/04/2019 10:00 AM HN 2 High Noon Soccer Complex -> HN 2
FC Pythons (HNSC)
LC United (HNSC)
Sat 05/04/2019 10:00 AM Field 1 PVD -> Field 1
LC Timbers 12 Black (LCT)
REYES FC
Sat 05/04/2019 10:00 AM Field 10 PVD -> Field 10
WSC Fierce (WSC)
WSC Juggernauts (WSC)
Sat 05/04/2019 10:00 AM HN 1 High Noon Soccer Complex -> HN 1
Black Widows (HNSC)
Alamo United Curran U14 (OCYSL)
Sat 05/04/2019 10:00 AM Field 8 PVD -> Field 8
NM Cookie Monsters
Ball Hawgs 15
Sat 05/04/2019 10:00 AM HN 3 High Noon Soccer Complex -> HN 3
Ball Hawgs 06 (HNSC)
Sea Wasps Red (LCCFC)
Sat 05/04/2019 10:00 AM Field 13 PVD -> Field 13
LC Timbers 11 Black (LCT)
Santos 11
Sat 05/04/2019 10:00 AM Field 2 PVD -> Field 2
Gators (HNSC)
FC Grande Academy 13
Sat 05/04/2019 10:00 AM Field 12 PVD -> Field 12
NM Elite VI
Atletico Jrs (HNSC)
Sat 05/04/2019 10:00 AM Field 6 PVD -> Field 6
LC Timbers 12 (LCT)
LC Timbers DK 12 (LCT)
Sat 05/04/2019 10:00 AM Field 11 PVD -> Field 11
Whale Sharks (HNSC)
Dark Knights (HNSC)
Sat 05/04/2019 11:00 AM HN u10-3 High Noon Soccer Complex -> HN u10-3
Juventus (HNSC)
Tumbleweeds (LCCFC)
Sat 05/04/2019 11:00 AM HN u10-1 High Noon Soccer Complex -> HN u10-1
Gators (LCCFC)
LC Thorns 09 (LCT)
Sat 05/04/2019 11:00 AM Field 9 PVD -> Field 9
LC Warriors (HNSC)
LC Tornadoes
Sat 05/04/2019 11:00 AM Field 11 PVD -> Field 11
Green Raptors (HNSC)
Amigos (HNSC)
Sat 05/04/2019 11:00 AM HN u12-2 High Noon Soccer Complex -> HN u12-2
United (LCCFC)
Alamo United Wilder U12 (OCYSL)
Sat 05/04/2019 11:00 AM Field 12 PVD -> Field 12
Socceroos (HNSC)
Lady Tumbleweeds (LCCFC)
Sat 05/04/2019 11:00 AM HN u12-3 High Noon Soccer Complex -> HN u12-3
Silver City Vipers U12
Grizzlies (HNSC)
Sat 05/04/2019 11:00 AM HN u10-4 High Noon Soccer Complex -> HN u10-4
Dynamites Sapphire (HNSC)
WSC Zenners (WSC)
Sat 05/04/2019 11:00 AM Field 14 PVD -> Field 14
Rogue 1
DFC Cynder (HNSC)
Sat 05/04/2019 11:00 AM Field 6 PVD -> Field 6
WSC Legion (WSC)
Diablos Black (LCCFC)
Sat 05/04/2019 11:00 AM HN u12-1 High Noon Soccer Complex -> HN u12-1
Strikers 08 (RRSCLC)
Holloman FC U12 (OCYSL)
Sat 05/04/2019 11:00 AM HN u10-2 High Noon Soccer Complex -> HN u10-2
Heat FC (HNSC)
Lil Bruisers Purple (LCCFC)
Sat 05/04/2019 12:00 PM Field 9 PVD -> Field 9
DFC Mini Devils (HNSC)
LC Thorns 13 (RRSCLC)
Sat 05/04/2019 12:00 PM Field 5 PVD -> Field 5
LC Timbers 13 Black (LCT)
Zoomi FC
Sat 05/04/2019 12:00 PM HN 1 High Noon Soccer Complex -> HN 1
Rhinos (HNSC)
LC Timbers 05/06 (LCT)
Sat 05/04/2019 12:00 PM HN 2 High Noon Soccer Complex -> HN 2
Silver City Vipers U14
LC Thorns 02 (LCT)
Sat 05/04/2019 12:30 PM HN u12-4 High Noon Soccer Complex -> HN u12-4
LC Cobras 07
LC Thorns 07 (LCT)
Sat 05/04/2019 12:30 PM HN u12-2 High Noon Soccer Complex -> HN u12-2
LC Timbers 04 Boys Red (7v7)
Alamo United U16 7v7 (OCYSL)
Sat 05/04/2019 12:30 PM HN u10-3 High Noon Soccer Complex -> HN u10-3
Silver City Vipers U10
Dark Knights (HNSC)
Sat 05/04/2019 12:30 PM HN 3 High Noon Soccer Complex -> HN 3
Wolf Pack (HNSC)
LC Thorns 06 (LCT)
Sat 05/04/2019 12:30 PM HN u10-4 High Noon Soccer Complex -> HN u10-4
Black Cats
Dynamites White (HNSC)
Sat 05/04/2019 02:00 PM HN u10-2 High Noon Soccer Complex -> HN u10-2
LC Timbers 10 Red (LCT)
Reyes FC
Sat 05/04/2019 02:00 PM HN u10-1 High Noon Soccer Complex -> HN u10-1
Blue Eagles (HNSC)
LC Roadrunners (HNSC)
Sat 05/04/2019 02:00 PM HN u12-2 High Noon Soccer Complex -> HN u12-2
Alamo United Wilder U12 (OCYSL)
LC Timbers 07 WHITE
Sat 05/04/2019 02:00 PM Field 13 PVD -> Field 13
DFC Inferno (HNSC)
Mighty Blaze
Sat 05/04/2019 02:00 PM HN 1 High Noon Soccer Complex -> HN 1
Arsenal LC 07 (HNSC)
Alamo United Curran U14 (OCYSL)
Sat 05/04/2019 02:00 PM HN u12-3 High Noon Soccer Complex -> HN u12-3
WSC Hussars (WSC)
Silver City Vipers U12
Sat 05/04/2019 02:00 PM HN u12-1 High Noon Soccer Complex -> HN u12-1
Holloman FC U12 (OCYSL)
LC Timbers 08 Red (LCT)
Sat 05/04/2019 03:30 PM HN u10-3 High Noon Soccer Complex -> HN u10-3
Racoon Renegades (HNSC)
Silver City Vipers U10
Sat 05/04/2019 03:30 PM HN u10-2 High Noon Soccer Complex -> HN u10-2
LC Timbers 09 Black (LCT)
LC Timbers 10 Black (LCT)
Sat 05/04/2019 04:00 PM HN 2 High Noon Soccer Complex -> HN 2
Silver City Vipers U14
Yanks (LCCFC)
Sat 05/04/2019 04:00 PM Field 6 PVD -> Field 6
LC Warriors (HNSC)
DFC Pyro (HNSC)
Tue 05/07/2019 05:45 PM HN u12-1 High Noon Soccer Complex -> HN u12-1
DFC Devils (HNSC)
Raptors (HNSC)
Tue 05/07/2019 05:45 PM HN u12-3 High Noon Soccer Complex -> HN u12-3
Phoenix (HNSC)
Strikers 02 G (RRSCLC)
Tue 05/07/2019 05:45 PM HN 1 High Noon Soccer Complex -> HN 1
Ball Hawgs 04
Spiders (HNSC)
Tue 05/07/2019 05:45 PM HN 2 High Noon Soccer Complex -> HN 2
Ninjas (HNSC)
LC Thorns 02 (LCT)
Tue 05/07/2019 05:45 PM HN u10-3 High Noon Soccer Complex -> HN u10-3
Strikers 09 G (RRSCLC)
LC Timbers 09 (LCT)
Tue 05/07/2019 05:45 PM HN 3 High Noon Soccer Complex -> HN 3
LC Thorns 06 (LCT)
Shiloh Sharks (HNSC)
Tue 05/07/2019 05:45 PM HN u10-2 High Noon Soccer Complex -> HN u10-2
LC Timbers 10 (LCT)
WSC Zenners (WSC)
Tue 05/07/2019 05:45 PM HN u10-1 High Noon Soccer Complex -> HN u10-1
WSC Foosas (WSC)
Gators (LCCFC)
Tue 05/07/2019 05:45 PM HN u10-4 High Noon Soccer Complex -> HN u10-4
Thunder (HNSC)
Heat FC (HNSC)
Wed 05/08/2019 05:45 PM Field 7 PVD -> Field 7
LC Timbers 11 White (LCT)
Dynamites Diamond (HNSC)
Thu 05/09/2019 05:45 PM Field 6 PVD -> Field 6
LC Timbers DK 12 (LCT)
The Red Wings (HNSC)
Thu 05/09/2019 05:45 PM Field 6 PVD -> Field 6
Avengers (HNSC)
Dragons
Thu 05/09/2019 05:45 PM Field 7 PVD -> Field 7
FC Grande Academy 12
Arsenal LC 12 (HNSC)
Thu 05/09/2019 05:45 PM Field 3 PVD -> Field 3
Mustangs
Lil Pirates (HNSC)
Thu 05/09/2019 05:45 PM Field 4 PVD -> Field 4
Rascals
Kicks & Kuties
Thu 05/09/2019 05:45 PM Field 14 PVD -> Field 14
NM Elite VII
DFC Little Miss Chile Peppers (HNSC)
Sat 05/11/2019 08:00 AM HN u10-4 High Noon Soccer Complex -> HN u10-4
LC Timbers 10 (LCT)
FC Grande Academy 09
Sat 05/11/2019 08:00 AM HN 3 High Noon Soccer Complex -> HN 3
Ball Hawgs 06 (HNSC)
Shiloh Sharks (HNSC)
Sat 05/11/2019 08:00 AM Field 3 PVD -> Field 3
DFC Pyro (HNSC)
Lil Bears (HNSC)
Sat 05/11/2019 08:00 AM HN u12-3 High Noon Soccer Complex -> HN u12-3
Phoenix (HNSC)
Coyotes (HNSC)
Sat 05/11/2019 08:00 AM HN u12-4 High Noon Soccer Complex -> HN u12-4
LC Warriors (HNSC)
Dynamites Pink (HNSC)
Sat 05/11/2019 08:00 AM HN u10-3 High Noon Soccer Complex -> HN u10-3
NM Elite V
Strikers 09 G (RRSCLC)
Sat 05/11/2019 08:00 AM Field 10 PVD -> Field 10
REYES FC
WSC Legion (WSC)
Sat 05/11/2019 08:00 AM HN 2 High Noon Soccer Complex -> HN 2
Black Widows (HNSC)
FC Pythons (HNSC)
Sat 05/11/2019 08:00 AM HN u12-1 High Noon Soccer Complex -> HN u12-1
LC Timbers 07 RED
Strikers 08 (RRSCLC)
Sat 05/11/2019 08:00 AM HN u12-2 High Noon Soccer Complex -> HN u12-2
Bolts
Grizzly Girls (HNSC)
Sat 05/11/2019 08:00 AM Field 6 PVD -> Field 6
LC Timbers 11 Red
Green Raptors (HNSC)
Sat 05/11/2019 08:00 AM Field 9 PVD -> Field 9
LC Timbers 11 Black (LCT)
Diablos White (LCCFC)
Sat 05/11/2019 08:00 AM HN u10-2 High Noon Soccer Complex -> HN u10-2
Angel FIRE
Broncos Orange (HNSC)
Sat 05/11/2019 09:00 AM Field 11 PVD -> Field 11
Dynamites Diamond (HNSC)
Loco Motion 2011
Sat 05/11/2019 09:00 AM Field 1 PVD -> Field 1
Mighty Blaze
United
Sat 05/11/2019 09:00 AM Field 13 PVD -> Field 13
Juventus Mini (HNSC)
NM Cookie Monsters
Sat 05/11/2019 09:30 AM HN u12-1 High Noon Soccer Complex -> HN u12-1
LC Timbers 08 Red (LCT)
NM Elite I
Sat 05/11/2019 09:30 AM HN u10-2 High Noon Soccer Complex -> HN u10-2
Black Cats
Broncos Blue (HNSC)
Sat 05/11/2019 09:30 AM HN u12-2 High Noon Soccer Complex -> HN u12-2
LC Cobras 07
Raptors (HNSC)
Sat 05/11/2019 09:30 AM HN u12-3 High Noon Soccer Complex -> HN u12-3
DFC Heat Wave (HNSC)
Grizzlies (HNSC)
Sat 05/11/2019 09:30 AM HN u12-4 High Noon Soccer Complex -> HN u12-4
Barca Junior (HNSC)
Dynamites Onyx (HNSC)
Sat 05/11/2019 09:30 AM HN u10-1 High Noon Soccer Complex -> HN u10-1
Gators (LCCFC)
Alamo United U10 (OCYSL)
Sat 05/11/2019 10:00 AM HN 3 High Noon Soccer Complex -> HN 3
Alamo United Rodriguez U14 (OCYSL)
Ninjas (HNSC)
Sat 05/11/2019 10:00 AM Field 8 PVD -> Field 8
Ball Hawgs 15
LC Hawks (HNSC)
Sat 05/11/2019 10:00 AM HN 2 High Noon Soccer Complex -> HN 2
Yanks (LCCFC)
Rhinos (HNSC)
Sat 05/11/2019 10:00 AM Field 2 PVD -> Field 2
Kangaroos (HNSC)
LC Timbers 12 (LCT)
Sat 05/11/2019 11:00 AM Field 12 PVD -> Field 12
Lil Pirates (HNSC)
Socceroos (HNSC)
Sat 05/11/2019 11:00 AM HN u12-4 High Noon Soccer Complex -> HN u12-4
Ball Hawgs 07 (HNSC)
San Vicente Pumas
Sat 05/11/2019 11:00 AM HN u12-2 High Noon Soccer Complex -> HN u12-2
San Vicente Pumas
Diablos (LCCFC)
Sat 05/11/2019 11:00 AM HN u10-4 High Noon Soccer Complex -> HN u10-4
Santos 10 (LCCFC)
Dark Knights (HNSC)
Sat 05/11/2019 11:00 AM HN u10-2 High Noon Soccer Complex -> HN u10-2
LC Timbers 09 Black (LCT)
LC Timbers 09 Red (LCT)
Sat 05/11/2019 11:00 AM HN u12-1 High Noon Soccer Complex -> HN u12-1
WSC Hussars (WSC)
Dynamites Silver (HNSC)
Sat 05/11/2019 11:00 AM Field 5 PVD -> Field 5
Lil Aggies (HNSC)
WSC Force (WSC)
Sat 05/11/2019 11:00 AM HN u10-3 High Noon Soccer Complex -> HN u10-3
Ball Hawgs 09 (HNSC)
Dynamites Sapphire (HNSC)
Sat 05/11/2019 11:00 AM Field 14 PVD -> Field 14
Lady Tumbleweeds (LCCFC)
WSC Zabojcy (WSC)
Sat 05/11/2019 12:00 PM Field 12 PVD -> Field 12
LC Warriors (HNSC)
Whale Sharks (HNSC)
Sat 05/11/2019 12:00 PM Field 12 PVD -> Field 12
Santos 14 (LCCFC)
Loco Motion 2014
Sat 05/11/2019 12:00 PM HN 2 High Noon Soccer Complex -> HN 2
Cruces FC 06 (LCCFC)
LC Timbers 05/06 (LCT)
Sat 05/11/2019 12:30 PM HN u10-3 High Noon Soccer Complex -> HN u10-3
LC Timbers 10 Red (LCT)
Dynamites White (HNSC)
Sat 05/11/2019 12:30 PM HN u10-1 High Noon Soccer Complex -> HN u10-1
Alamo United U10 (OCYSL)
Lil Bruisers Purple (LCCFC)
Sat 05/11/2019 12:30 PM HN u12-1 High Noon Soccer Complex -> HN u12-1
Real Las Cruces (HNSC)
Tornadoes
Sat 05/11/2019 12:30 PM HN u12-3 High Noon Soccer Complex -> HN u12-3
WSC Warsawa (WSC)
Strikers 08 (RRSCLC)
Sat 05/11/2019 12:30 PM HN 3 High Noon Soccer Complex -> HN 3
LC Cobras (HNSC)
Wolf Pack (HNSC)
Sat 05/11/2019 02:00 PM HN u12-2 High Noon Soccer Complex -> HN u12-2
Raptors (HNSC)
LC Thorns 07 (LCT)
Sat 05/11/2019 02:00 PM HN 1 High Noon Soccer Complex -> HN 1
Alamo United Rodriguez U14 (OCYSL)
Ball Hawgs 04
Sat 05/11/2019 02:00 PM HN u12-3 High Noon Soccer Complex -> HN u12-3
San Vicente Pumas
Night Furies 04 (HNSC)
Sat 05/11/2019 02:00 PM HN u10-4 High Noon Soccer Complex -> HN u10-4
LC Roadrunners (HNSC)
Las Cruces Aguilas (HNSC)
Sat 05/11/2019 02:00 PM HN 2 High Noon Soccer Complex -> HN 2
LC Timbers 04
Strikers 04 (RRSCLC)
Sat 05/11/2019 02:00 PM Field 10 PVD -> Field 10
Sonoma Strikers
LC Warriors (HNSC)
Sat 05/11/2019 03:30 PM HN u10-4 High Noon Soccer Complex -> HN u10-4
Dynamites Black (HNSC)
WSC Foosas (WSC)
Sat 05/18/2019 10:00 AM HN u10-4 High Noon Soccer Complex -> HN u10-4
Juventus (HNSC)
NM Elite V
Sat 05/18/2019 02:00 PM Field 3 PVD -> Field 3
NM Cookie Monsters
Juventus Mini (HNSC)

DFC Mini Devils (HNSC)

Zoomi FC

Santos 13 (LCCFC)

LC Timbers 13 Black (LCT)

Lil Bruisers Purple (LCCFC)

Tumbleweeds (LCCFC)

Dynamites Black (HNSC)

LC Thorns 09 (LCT)

WSC Fuego (WSC)

Atletico Jrs (HNSC)

NM Elite VII

Ball Hawgs 14 (HNSC)

Kicks & Kuties

Unicorns

Night Furies 04 (HNSC)

Real Las Cruces (HNSC)

DFC Devils (HNSC)

Night Furies 07 (HNSC)

WSC Crusaders (WSC)

Hedgehogs (HNSC)

LC Timbers DK 12 (LCT)

Arsenal LC 12 (HNSC)

Bears (HNSC)

WSC Force (WSC)

Juventus (HNSC)

LC Timbers 11 Black (LCT)

Lil Aggies (HNSC)

LC United (HNSC)

LC Timbers 04

Sea Wasps Red (LCCFC)

LC Cobras (HNSC)

LC Warriors (HNSC)

Juventus Mini (HNSC)

LC Timbers 11 White (LCT)

WSC Fierce (WSC)

Arsenal LC 07 (HNSC)

Rhinos (HNSC)

LC Timbers 07 RED

WSC Warsawa (WSC)

Raptors (HNSC)

LC Thorns 12 Red (LCT)

Black Widows (HNSC)

Spiders (HNSC)

Strikers 02 G (RRSCLC)

LC Timbers 04 Boys Red (7v7)

Heat FC (HNSC)

Whale Sharks (HNSC)

LC Timbers 10 (LCT)

Ball Hawgs 09 (HNSC)

LC Timbers 07 WHITE

NM Elite I

Lil Pirates (HNSC)

Terror FC 14 (HNSC)

Loco Motion 2011

Sharp Shooters FC (HNSC)

Barca Junior (HNSC)

Dynamites Pink (HNSC)

Dark Knights (HNSC)

LC Timbers 13 (LCT)

LC Timbers 08 (LCT)

Strikers 08 (RRSCLC)

Wolf Pack (HNSC)

Shiloh Sharks (HNSC)

Ball Hawgs 06 (HNSC)

Sea Wasps Black (LCCFC)

Monsters

United

Dragons

LC Timbers 09 Black (LCT)

Las Cruces Aguilas (HNSC)

Blue Eagles (HNSC)

FC Grande Academy 09

Socceroos (HNSC)

Wolfpack

Strikers 14 (RRSCLC)

Lady Tumbleweeds (LCCFC)

Loco Motion 2014

Teal Titans (HNSC)

DFC Little Miss Chile Peppers (HNSC)

Incredibles (HNSC)

Rascals

Mighty Blaze

Fireflies

Amigos (HNSC)

LC Timbers 11 Red

Racoon Renegades (HNSC)

Hornets (HNSC)

Tiger's Blood (HNSC)

Terror (HNSC)

LC Timbers 10 Red (LCT)

Broncos Orange (HNSC)

LC Cobras 07

LC Warriors (HNSC)

Tsunami's

Honey Badgers (HNSC)

Ball Hawgs 11 Prince (HNSC)

Green Raptors (HNSC)

WSC Juggernauts (WSC)

Santos 11 G (LCCFC)

REYES FC

Santos 11

LC Timbers 11 (LCT)

Avengers (HNSC)

FC Grande Academy 13

Santos 14 (LCCFC)

Mighty Blaze

Gators (HNSC)

Mustangs

NM Elite 2014 Girls

LC Thorns 13 (RRSCLC)

KC Bambinos (HNSC)

LC Timbers 12 (LCT)

Storm

Diablos White (LCCFC)

FireHawks (HNSC)

Diablos Olivas (LCCFC)

The Red Wings (HNSC)

LC Timbers 09 Red (LCT)

LC Timbers 10 Black (LCT)

Diablos (LCCFC)

Coyotes (HNSC)

Ball Hawgs 07 (HNSC)

Grizzlies (HNSC)

Diablos Black (LCCFC)

WSC Zenners (WSC)

Alamo United U16 7v7 (OCYSL)

Phoenix (HNSC)

LC Hawks (HNSC)

Sonoma Strikers

Gila Monsters

Diablos Black (LCCFC)

Blue Jays (HNSC)

Max-D

WSC Legion (WSC)

Ninjas (HNSC)

Lil Bears (HNSC)

NM Cookie Monsters

Gila Monsters

NM Elite VI

WSC Fancy Feet (WSC)

Ghostbusters (HNSC)

Intensity (HNSC)

Rogue 1

FC Grande Academy 12

LC Timbers 12 Black (LCT)

Cruces FC 06 (LCCFC)

Little Amigos (HNSC)

LC Timbers 08 Red (LCT)

Alamo United Wilder U12 (OCYSL)

DFC Cynder (HNSC)

NM Elite IV

Dynamites Sapphire (HNSC)

LC Roadrunners (HNSC)

WSC Footfire (WSC)

Dynamites Onyx (HNSC)

Santos 10 (LCCFC)

Dynamites White (HNSC)

Broncos Blue (HNSC)

Dark Knights (HNSC)

LC Timbers 09 (LCT)

DFC Heat Wave (HNSC)

Silver City Vipers U12

Holloman FC U12 (OCYSL)

LC Warriors (HNSC)

Herbasquad (HNSC)

Kangaroos (HNSC)

Diablos Red

Dynamites Diamond (HNSC)

LC Thorns 02 (LCT)

Alamo United Curran U14 (OCYSL)

Silver City Vipers U14

LC Timbers 05/06 (LCT)

Tornadoes

Lil Bruisers Gold (LCCFC)

Silver City Vipers U10

DFC Pyro (HNSC)

Ball Hawgs 15

Dynamites Silver (HNSC)

LC Tornadoes

Yanks (LCCFC)

Racoon Renegades (HNSC)

Black Cats

Angel FIRE

WSC Foosas (WSC)

LC Tiny Timbers (LCT)

DFC Inferno (HNSC)

Scorchers

Bones 03 (LCCFC)

Thunder (HNSC)

Strikers 09 G (RRSCLC)

NM Elite V

United (LCCFC)

Ball Hawgs 04

Gators (LCCFC)

WSC Zabojcy (WSC)

WSC Hussars (WSC)

Grizzly Girls (HNSC)

LC Thorns 07 (LCT)

Alamo United U10 (OCYSL)

Alamo United U15 (OCYSL)

FC Pythons (HNSC)

Alamo United Rodriguez U14 (OCYSL)

Raptors (HNSC)

LC Thorns 06 (LCT)

San Vicente Pumas

Bolts

San Vicente Pumas

Reyes FC

LC Timbers 02 (LCT)

Rio Rapids Strikers FC 00-01

LC Timbers 01 (LCT)

Strikers 04 (RRSCLC)

PVD -> Field 14

Las Cruces, NM
View in Google Maps

PVD -> Field 7

Las Cruces, NM
View in Google Maps

High Noon Soccer Complex -> HN u10-2

Las Cruces, NM
View in Google Maps

High Noon Soccer Complex -> HN u10-1

Las Cruces, NM
View in Google Maps

PVD -> Field 12

Las Cruces, NM
View in Google Maps

PVD -> Field 13

Las Cruces, NM
View in Google Maps

PVD -> Field 3

Las Cruces, NM
View in Google Maps

High Noon Soccer Complex -> HN u12-2

Las Cruces, NM
View in Google Maps

High Noon Soccer Complex -> HN u12-3

Las Cruces, NM
View in Google Maps

PVD -> Field 5

Las Cruces, NM
View in Google Maps

PVD -> Field 11

Las Cruces, NM
View in Google Maps

High Noon Soccer Complex -> HN u10-4

Las Cruces, NM
View in Google Maps

PVD -> Field 4

Las Cruces, NM
View in Google Maps

High Noon Soccer Complex -> HN 3

Las Cruces, NM
View in Google Maps

High Noon Soccer Complex -> HN 2

Las Cruces, NM
View in Google Maps

PVD -> Field 6

Las Cruces, NM
View in Google Maps

PVD -> Field 8

Las Cruces, NM
View in Google Maps

High Noon Soccer Complex -> HN u10-3

Las Cruces, NM
View in Google Maps

High Noon Soccer Complex -> HN 1

Las Cruces, NM
View in Google Maps

High Noon Soccer Complex -> HN u12-4

Las Cruces, NM
View in Google Maps

PVD -> Field 1

Las Cruces, NM
View in Google Maps

High Noon Soccer Complex -> HN u12-1

Las Cruces, NM
View in Google Maps

PVD -> Field 2

Las Cruces, NM
View in Google Maps

PVD -> Field 10

Las Cruces, NM
View in Google Maps

PVD -> Field 9

Las Cruces, NM
View in Google Maps

 
2019 Spring Classic Registration Form

Click on the link to access the registration form for the 2019 Spring Classic! Held in Las Cruces, NM on the weekend of March 23rd. Submit registration forms to the office by emailing them to office@highnoonsoccer.org

2019 Spring Classic Application

To view the schedule click the link below.

UPDATE! As of 3/19/19 the schedules have changed. Please check the schedules to see if your kickoff times have changed!

Spring Classic Tournament Schedule

 
2019 Spring Classic Festival

Please click on the link below to access information pertaining to the u4-u8 Spring Classic Festival Tournament! Link includes tournament information, tournament application, and team information page.

Details

When - March 30th

Entry Fee - $90 per team

Where - PVD Soccer Complex

Deadline to Register - March 22nd

2019 Spring Classic Festival Application