Las Cruces Youth Soccer League

 
Upcoming League Games
Date Location Location Visitor Home
Mon 04/22/2019 05:30 PM HN u10-1 High Noon Soccer Complex -> HN u10-1
Dynamites Sapphire (HNSC)
Reyes FC
Mon 04/22/2019 05:45 PM HN u10-2 High Noon Soccer Complex -> HN u10-2
LC Timbers 09 Red (LCT)
LC Roadrunners (HNSC)
Tue 04/23/2019 05:30 PM HN 1 High Noon Soccer Complex -> HN 1
Shiloh Sharks (HNSC)
Sea Wasps Black (LCCFC)
Tue 04/23/2019 05:30 PM HN 2 High Noon Soccer Complex -> HN 2
Scorchers
Rio Rapids Strikers FC 00-01
Tue 04/23/2019 05:45 PM HN u12-3 High Noon Soccer Complex -> HN u12-3
Phoenix (HNSC)
Coyotes (HNSC)
Tue 04/23/2019 05:45 PM HN u10-4 High Noon Soccer Complex -> HN u10-4
LC Timbers 09 (LCT)
LC Thorns 09 (LCT)
Tue 04/23/2019 05:45 PM Field 7 PVD -> Field 7
DFC Little Miss Chile Peppers (HNSC)
LC Tiny Timbers (LCT)
Tue 04/23/2019 06:00 PM Field 8 PVD -> Field 8
WSC Zabojcy (WSC)
Lil Pirates (HNSC)
Wed 04/24/2019 05:45 PM HN u12-2 High Noon Soccer Complex -> HN u12-2
United (LCCFC)
LC Timbers 07 WHITE
Wed 04/24/2019 05:45 PM HN u12-3 High Noon Soccer Complex -> HN u12-3
Night Furies 04 (HNSC)
Strikers 02 G (RRSCLC)
Wed 04/24/2019 05:45 PM HN u10-4 High Noon Soccer Complex -> HN u10-4
Thunder (HNSC)
Heat FC (HNSC)
Wed 04/24/2019 05:45 PM HN 2 High Noon Soccer Complex -> HN 2
FC Pythons (HNSC)
LC United (HNSC)
Wed 04/24/2019 05:45 PM HN u12-4 High Noon Soccer Complex -> HN u12-4
Bolts
DFC Heat Wave (HNSC)
Wed 04/24/2019 06:00 PM HN 1 High Noon Soccer Complex -> HN 1
Spiders (HNSC)
Rhinos (HNSC)
Wed 04/24/2019 06:00 PM Field 1 PVD -> Field 1
Dynamites Diamond (HNSC)
Ball Hawgs 11 Prince (HNSC)
Wed 04/24/2019 06:00 PM Field 5 PVD -> Field 5
Gators (HNSC)
Hornets (HNSC)
Thu 04/25/2019 05:45 PM HN u10-2 High Noon Soccer Complex -> HN u10-2
LC Roadrunners (HNSC)
LC Timbers 10 (LCT)
Thu 04/25/2019 05:45 PM Field 10 PVD -> Field 10
Zoomi FC
LC Warriors (HNSC)
Thu 04/25/2019 06:00 PM HN 2 High Noon Soccer Complex -> HN 2
Shiloh Sharks (HNSC)
Wolf Pack (HNSC)
Fri 04/26/2019 05:45 PM Field 1 PVD -> Field 1
LC Thorns 13 (RRSCLC)
LC Timbers 13 (LCT)
Fri 04/26/2019 05:45 PM Field 7 PVD -> Field 7
Loco Motion 2011
Santos 11 G (LCCFC)
Sat 04/27/2019 08:00 AM Field 11 PVD -> Field 11
NM Elite VII
DFC Inferno (HNSC)
Sat 04/27/2019 08:00 AM Field 2 PVD -> Field 2
Hedgehogs (HNSC)
LC Timbers 12 Black (LCT)
Sat 04/27/2019 08:00 AM Field 8 PVD -> Field 8
LC Timbers DK 12 (LCT)
Terror (HNSC)
Sat 04/27/2019 08:00 AM HN 3 High Noon Soccer Complex -> HN 3
Ninjas (HNSC)
Yanks (LCCFC)
Sat 04/27/2019 08:00 AM Field 14 PVD -> Field 14
Teal Titans (HNSC)
NM Elite 2014 Girls
Sat 04/27/2019 08:00 AM Field 12 PVD -> Field 12
Unicorns
WSC Zabojcy (WSC)
Sat 04/27/2019 08:00 AM Field 1 PVD -> Field 1
LC Timbers 11 White (LCT)
Rogue 1
Sat 04/27/2019 08:00 AM Field 13 PVD -> Field 13
LC Tiny Timbers (LCT)
Loco Motion 2014
Sat 04/27/2019 08:00 AM HN u10-4 High Noon Soccer Complex -> HN u10-4
WSC Foosas (WSC)
Juventus (HNSC)
Sat 04/27/2019 08:00 AM HN 2 High Noon Soccer Complex -> HN 2
Ball Hawgs 06 (HNSC)
Wolf Pack (HNSC)
Sat 04/27/2019 08:00 AM Field 9 PVD -> Field 9
Sharp Shooters FC (HNSC)
Green Raptors (HNSC)
Sat 04/27/2019 08:00 AM Field 6 PVD -> Field 6
WSC Juggernauts (WSC)
NM Elite IV
Sat 04/27/2019 08:00 AM HN u10-2 High Noon Soccer Complex -> HN u10-2
Lil Bruisers Gold (LCCFC)
Dynamites White (HNSC)
Sat 04/27/2019 08:00 AM Field 3 PVD -> Field 3
Mustangs
Terror FC 14 (HNSC)
Sat 04/27/2019 08:00 AM HN u12-3 High Noon Soccer Complex -> HN u12-3
LC Timbers 07 RED
United (LCCFC)
Sat 04/27/2019 08:00 AM HN u12-1 High Noon Soccer Complex -> HN u12-1
Strikers 08 (RRSCLC)
NM Elite I
Sat 04/27/2019 08:00 AM Field 5 PVD -> Field 5
Diablos Black (LCCFC)
LC Thorns 12 Red (LCT)
Sat 04/27/2019 08:00 AM Field 4 PVD -> Field 4
Avengers (HNSC)
Socceroos (HNSC)
Sat 04/27/2019 08:00 AM HN u12-4 High Noon Soccer Complex -> HN u12-4
LC Cobras 07
Night Furies 07 (HNSC)
Sat 04/27/2019 08:00 AM HN u10-1 High Noon Soccer Complex -> HN u10-1
Thunder (HNSC)
Gators (LCCFC)
Sat 04/27/2019 08:00 AM Field 10 PVD -> Field 10
Ball Hawgs 14 (HNSC)
Kicks & Kuties
Sat 04/27/2019 08:00 AM HN u10-3 High Noon Soccer Complex -> HN u10-3
Santos 10 (LCCFC)
LC Timbers 10 Red (LCT)
Sat 04/27/2019 09:00 AM Field 13 PVD -> Field 13
Mighty Blaze
NM Elite VI
Sat 04/27/2019 09:00 AM Field 9 PVD -> Field 9
Amigos (HNSC)
Lil Aggies (HNSC)
Sat 04/27/2019 09:00 AM Field 10 PVD -> Field 10
REYES FC
Arsenal LC 12 (HNSC)
Sat 04/27/2019 09:00 AM Field 7 PVD -> Field 7
Santos 14 (LCCFC)
Incredibles (HNSC)
Sat 04/27/2019 09:00 AM Field 2 PVD -> Field 2
Max-D
The Red Wings (HNSC)
Sat 04/27/2019 09:00 AM HN 1 High Noon Soccer Complex -> HN 1
LC United (HNSC)
Strikers 04 (RRSCLC)
Sat 04/27/2019 09:00 AM Field 1 PVD -> Field 1
FC Grande Academy 13
Herbasquad (HNSC)
Sat 04/27/2019 09:00 AM Field 11 PVD -> Field 11
Gila Monsters
FireHawks (HNSC)
Sat 04/27/2019 09:00 AM Field 12 PVD -> Field 12
Wolfpack
Dragons
Sat 04/27/2019 09:00 AM Field 8 PVD -> Field 8
Gila Monsters
Blue Jays (HNSC)
Sat 04/27/2019 09:00 AM Field 14 PVD -> Field 14
Hornets (HNSC)
KC Bambinos (HNSC)
Sat 04/27/2019 09:00 AM Field 6 PVD -> Field 6
Diablos Red
WSC Fierce (WSC)
Sat 04/27/2019 09:00 AM Field 5 PVD -> Field 5
Santos 11
WSC Force (WSC)
Sat 04/27/2019 09:30 AM HN u10-1 High Noon Soccer Complex -> HN u10-1
Diablos Black (LCCFC)
Las Cruces Aguilas (HNSC)
Sat 04/27/2019 09:30 AM HN u10-2 High Noon Soccer Complex -> HN u10-2
NM Elite V
Alamo United U10 (OCYSL)
Sat 04/27/2019 09:30 AM HN u12-2 High Noon Soccer Complex -> HN u12-2
LC Timbers 04 Boys Red (7v7)
San Vicente Pumas
Sat 04/27/2019 09:30 AM HN u12-4 High Noon Soccer Complex -> HN u12-4
Dynamites Silver (HNSC)
Ball Hawgs 07 (HNSC)
Sat 04/27/2019 09:30 AM HN u12-3 High Noon Soccer Complex -> HN u12-3
WSC Footfire (WSC)
Barca Junior (HNSC)
Sat 04/27/2019 09:30 AM HN u10-3 High Noon Soccer Complex -> HN u10-3
Black Cats
FC Grande Academy 09
Sat 04/27/2019 10:00 AM Field 5 PVD -> Field 5
Atletico Jrs (HNSC)
Honey Badgers (HNSC)
Sat 04/27/2019 10:00 AM Field 4 PVD -> Field 4
LC Tornadoes
Whale Sharks (HNSC)
Sat 04/27/2019 10:00 AM Field 8 PVD -> Field 8
Intensity (HNSC)
Bears (HNSC)
Sat 04/27/2019 10:00 AM Field 9 PVD -> Field 9
Lil Bears (HNSC)
Sonoma Strikers
Sat 04/27/2019 10:00 AM Field 7 PVD -> Field 7
FC Grande Academy 12
LC Timbers 12 (LCT)
Sat 04/27/2019 10:00 AM Field 11 PVD -> Field 11
Raptors (HNSC)
Tiger's Blood (HNSC)
Sat 04/27/2019 10:00 AM Field 6 PVD -> Field 6
Storm
LC Timbers 11 Black (LCT)
Sat 04/27/2019 10:00 AM HN 3 High Noon Soccer Complex -> HN 3
Arsenal LC 07 (HNSC)
Alamo United Rodriguez U14 (OCYSL)
Sat 04/27/2019 10:00 AM Field 12 PVD -> Field 12
WSC Fuego (WSC)
Gators (HNSC)
Sat 04/27/2019 10:00 AM Field 1 PVD -> Field 1
Dark Knights (HNSC)
Santos 13 (LCCFC)
Sat 04/27/2019 10:00 AM Field 14 PVD -> Field 14
Ball Hawgs 11 Prince (HNSC)
Racoon Renegades (HNSC)
Sat 04/27/2019 10:00 AM Field 10 PVD -> Field 10
LC Timbers 11 Red
LC Timbers 11 (LCT)
Sat 04/27/2019 10:00 AM Field 3 PVD -> Field 3
DFC Cynder (HNSC)
Diablos White (LCCFC)
Sat 04/27/2019 10:00 AM Field 13 PVD -> Field 13
Diablos Olivas (LCCFC)
Kangaroos (HNSC)
Sat 04/27/2019 10:00 AM Field 2 PVD -> Field 2
WSC Fancy Feet (WSC)
WSC Crusaders (WSC)
Sat 04/27/2019 11:00 AM Field 7 PVD -> Field 7
Fireflies
Dynamites Diamond (HNSC)
Sat 04/27/2019 11:00 AM HN 2 High Noon Soccer Complex -> HN 2
Sea Wasps Red (LCCFC)
Shiloh Sharks (HNSC)
Sat 04/27/2019 11:00 AM HN u10-1 High Noon Soccer Complex -> HN u10-1
Racoon Renegades (HNSC)
Angel FIRE
Sat 04/27/2019 11:00 AM HN u12-3 High Noon Soccer Complex -> HN u12-3
Coyotes (HNSC)
Real Las Cruces (HNSC)
Sat 04/27/2019 11:00 AM Field 6 PVD -> Field 6
Ghostbusters (HNSC)
WSC Legion (WSC)
Sat 04/27/2019 11:00 AM HN u10-3 High Noon Soccer Complex -> HN u10-3
Dynamites Sapphire (HNSC)
Blue Eagles (HNSC)
Sat 04/27/2019 11:00 AM HN u12-4 High Noon Soccer Complex -> HN u12-4
San Vicente Pumas
WSC Hussars (WSC)
Sat 04/27/2019 11:00 AM Field 3 PVD -> Field 3
Ball Hawgs 15
Juventus Mini (HNSC)
Sat 04/27/2019 11:00 AM HN 1 High Noon Soccer Complex -> HN 1
Sea Wasps Black (LCCFC)
LC Thorns 06 (LCT)
Sat 04/27/2019 12:00 PM HN 3 High Noon Soccer Complex -> HN 3
Cruces FC 06 (LCCFC)
Ball Hawgs 04
Sat 04/27/2019 12:00 PM Field 2 PVD -> Field 2
Little Amigos (HNSC)
LC Timbers 13 Black (LCT)
Sat 04/27/2019 12:20 PM Field 12 PVD -> Field 12
Tsunami's
DFC Mini Devils (HNSC)
Sat 04/27/2019 12:30 PM HN 2 High Noon Soccer Complex -> HN 2
LC Thorns 02 (LCT)
Spiders (HNSC)
Sat 04/27/2019 12:30 PM HN u12-1 High Noon Soccer Complex -> HN u12-1
Alamo United U16 7v7 (OCYSL)
San Vicente Pumas
Sat 04/27/2019 12:30 PM HN u12-3 High Noon Soccer Complex -> HN u12-3
LC Thorns 07 (LCT)
Dynamites Pink (HNSC)
Sat 04/27/2019 12:30 PM HN u10-4 High Noon Soccer Complex -> HN u10-4
Dark Knights (HNSC)
Broncos Orange (HNSC)
Sat 04/27/2019 12:30 PM HN u10-2 High Noon Soccer Complex -> HN u10-2
Alamo United U10 (OCYSL)
Strikers 09 G (RRSCLC)
Sat 04/27/2019 01:00 PM Field 7 PVD -> Field 7
Lil Pirates (HNSC)
United
Sat 04/27/2019 02:00 PM Field 1 PVD -> Field 1
Rascals
DFC Little Miss Chile Peppers (HNSC)
Sat 04/27/2019 02:00 PM HN u10-1 High Noon Soccer Complex -> HN u10-1
LC Timbers 09 Black (LCT)
Ball Hawgs 09 (HNSC)
Sat 04/27/2019 02:00 PM HN u12-4 High Noon Soccer Complex -> HN u12-4
Grizzly Girls (HNSC)
San Vicente Pumas
Sat 04/27/2019 02:00 PM HN u12-1 High Noon Soccer Complex -> HN u12-1
LC Timbers 07 WHITE
WSC Warsawa (WSC)
Sat 04/27/2019 02:00 PM HN 3 High Noon Soccer Complex -> HN 3
LC Timbers 05/06 (LCT)
Alamo United Rodriguez U14 (OCYSL)
Sat 04/27/2019 02:00 PM Field 10 PVD -> Field 10
LC Hawks (HNSC)
LC Warriors (HNSC)
Sat 04/27/2019 03:30 PM HN u10-4 High Noon Soccer Complex -> HN u10-4
Angel FIRE
Silver City Vipers U10
Sat 04/27/2019 03:30 PM HN u12-3 High Noon Soccer Complex -> HN u12-3
Phoenix (HNSC)
Alamo United U16 7v7 (OCYSL)
Sat 04/27/2019 03:30 PM Field 6 PVD -> Field 6
DFC Pyro (HNSC)
NM Cookie Monsters
Mon 04/29/2019 05:45 PM Field 8 PVD -> Field 8
The Red Wings (HNSC)
REYES FC
Mon 04/29/2019 06:00 PM Field 3 PVD -> Field 3
Lil Pirates (HNSC)
Dragons
Tue 04/30/2019 05:30 PM HN 1 High Noon Soccer Complex -> HN 1
Strikers 04 (RRSCLC)
Black Widows (HNSC)
Tue 04/30/2019 05:30 PM HN u10-1 High Noon Soccer Complex -> HN u10-1
Dynamites Black (HNSC)
LC Timbers 09 (LCT)
Tue 04/30/2019 05:45 PM HN u10-3 High Noon Soccer Complex -> HN u10-3
Gators (LCCFC)
Heat FC (HNSC)
Tue 04/30/2019 05:45 PM HN u12-1 High Noon Soccer Complex -> HN u12-1
Tornadoes
Coyotes (HNSC)
Tue 04/30/2019 05:45 PM Field 10 PVD -> Field 10
Loco Motion 2011
Lil Aggies (HNSC)
Tue 04/30/2019 06:00 PM Field 4 PVD -> Field 4
Lady Tumbleweeds (LCCFC)
Strikers 14 (RRSCLC)
Tue 04/30/2019 06:00 PM HN u10-4 High Noon Soccer Complex -> HN u10-4
LC Timbers 10 Black (LCT)
WSC Zenners (WSC)
Wed 05/01/2019 05:45 PM HN u12-4 High Noon Soccer Complex -> HN u12-4
Dynamites Pink (HNSC)
LC Cobras 07
Wed 05/01/2019 05:45 PM HN 2 High Noon Soccer Complex -> HN 2
Black Widows (HNSC)
LC Timbers 04
Wed 05/01/2019 05:45 PM HN u12-2 High Noon Soccer Complex -> HN u12-2
Raptors (HNSC)
WSC Footfire (WSC)
Wed 05/01/2019 05:45 PM HN u10-1 High Noon Soccer Complex -> HN u10-1
Broncos Blue (HNSC)
Angel FIRE
Wed 05/01/2019 05:45 PM Field 5 PVD -> Field 5
LC Timbers 13 Black (LCT)
DFC Mini Devils (HNSC)
Wed 05/01/2019 05:45 PM HN u12-3 High Noon Soccer Complex -> HN u12-3
LC Timbers 07 WHITE
LC Timbers 08 (LCT)
Wed 05/01/2019 05:45 PM HN u12-1 High Noon Soccer Complex -> HN u12-1
WSC Warsawa (WSC)
LC Timbers 08 Red (LCT)
Wed 05/01/2019 06:00 PM HN 3 High Noon Soccer Complex -> HN 3
LC Timbers 02 (LCT)
LC Timbers 01 (LCT)
Wed 05/01/2019 06:00 PM HN u10-3 High Noon Soccer Complex -> HN u10-3
Juventus (HNSC)
Tumbleweeds (LCCFC)
Thu 05/02/2019 05:45 PM HN u12-1 High Noon Soccer Complex -> HN u12-1
DFC Devils (HNSC)
LC Warriors (HNSC)
Thu 05/02/2019 06:00 PM HN u10-1 High Noon Soccer Complex -> HN u10-1
Dynamites Sapphire (HNSC)
WSC Zenners (WSC)
Sat 05/04/2019 08:00 AM Field 5 PVD -> Field 5
Honey Badgers (HNSC)
Hornets (HNSC)
Sat 05/04/2019 08:00 AM Field 7 PVD -> Field 7
Terror FC 14 (HNSC)
Avengers (HNSC)
Sat 05/04/2019 08:00 AM Field 8 PVD -> Field 8
Terror (HNSC)
Diablos Olivas (LCCFC)
Sat 05/04/2019 08:00 AM Field 1 PVD -> Field 1
WSC Force (WSC)
LC Timbers 11 White (LCT)
Sat 05/04/2019 08:00 AM HN u10-2 High Noon Soccer Complex -> HN u10-2
Las Cruces Aguilas (HNSC)
Reyes FC
Sat 05/04/2019 08:00 AM Field 9 PVD -> Field 9
United
Unicorns
Sat 05/04/2019 08:00 AM HN u12-4 High Noon Soccer Complex -> HN u12-4
Dynamites Onyx (HNSC)
LC Warriors (HNSC)
Sat 05/04/2019 08:00 AM HN u12-3 High Noon Soccer Complex -> HN u12-3
WSC Footfire (WSC)
Night Furies 07 (HNSC)
Sat 05/04/2019 08:00 AM Field 13 PVD -> Field 13
Racoon Renegades (HNSC)
Fireflies
Sat 05/04/2019 08:00 AM Field 14 PVD -> Field 14
WSC Zabojcy (WSC)
Wolfpack
Sat 05/04/2019 08:00 AM Field 2 PVD -> Field 2
Dragons
Mustangs
Sat 05/04/2019 08:00 AM HN u12-2 High Noon Soccer Complex -> HN u12-2
Real Las Cruces (HNSC)
Phoenix (HNSC)
Sat 05/04/2019 08:00 AM Field 12 PVD -> Field 12
Kicks & Kuties
LC Tiny Timbers (LCT)
Sat 05/04/2019 08:00 AM HN u12-1 High Noon Soccer Complex -> HN u12-1
DFC Heat Wave (HNSC)
Grizzly Girls (HNSC)
Sat 05/04/2019 08:00 AM HN u10-3 High Noon Soccer Complex -> HN u10-3
Santos 10 (LCCFC)
Broncos Orange (HNSC)
Sat 05/04/2019 08:00 AM Field 4 PVD -> Field 4
NM Elite 2014 Girls
Ball Hawgs 14 (HNSC)
Sat 05/04/2019 08:00 AM HN 3 High Noon Soccer Complex -> HN 3
Ball Hawgs 04
Ninjas (HNSC)
Sat 05/04/2019 08:00 AM Field 6 PVD -> Field 6
Diablos White (LCCFC)
LC Timbers 11 Red
Sat 05/04/2019 08:00 AM HN 2 High Noon Soccer Complex -> HN 2
LC Timbers 04
Cruces FC 06 (LCCFC)
Sat 05/04/2019 08:00 AM Field 3 PVD -> Field 3
DFC Little Miss Chile Peppers (HNSC)
Santos 14 (LCCFC)
Sat 05/04/2019 08:00 AM HN 1 High Noon Soccer Complex -> HN 1
Monsters
Sea Wasps Black (LCCFC)
Sat 05/04/2019 08:00 AM Field 11 PVD -> Field 11
Loco Motion 2014
Rascals
Sat 05/04/2019 08:00 AM Field 10 PVD -> Field 10
WSC Crusaders (WSC)
Ghostbusters (HNSC)
Sat 05/04/2019 09:00 AM Field 3 PVD -> Field 3
Juventus Mini (HNSC)
Sonoma Strikers
Sat 05/04/2019 09:00 AM Field 11 PVD -> Field 11
LC Timbers 13 (LCT)
Mighty Blaze
Sat 05/04/2019 09:00 AM Field 1 PVD -> Field 1
LC Hawks (HNSC)
Lil Bears (HNSC)
Sat 05/04/2019 09:00 AM Field 7 PVD -> Field 7
Bears (HNSC)
Storm
Sat 05/04/2019 09:00 AM Field 13 PVD -> Field 13
KC Bambinos (HNSC)
WSC Fuego (WSC)
Sat 05/04/2019 09:00 AM Field 2 PVD -> Field 2
Santos 13 (LCCFC)
Gila Monsters
Sat 05/04/2019 09:00 AM Field 10 PVD -> Field 10
FireHawks (HNSC)
WSC Fancy Feet (WSC)
Sat 05/04/2019 09:00 AM Field 8 PVD -> Field 8
The Red Wings (HNSC)
Gila Monsters
Sat 05/04/2019 09:00 AM Field 5 PVD -> Field 5
Kangaroos (HNSC)
Hedgehogs (HNSC)
Sat 05/04/2019 09:00 AM Field 6 PVD -> Field 6
Incredibles (HNSC)
NM Elite VII
Sat 05/04/2019 09:00 AM Field 9 PVD -> Field 9
Arsenal LC 12 (HNSC)
Max-D
Sat 05/04/2019 09:00 AM Field 4 PVD -> Field 4
LC Timbers 11 (LCT)
Diablos Red
Sat 05/04/2019 09:00 AM Field 12 PVD -> Field 12
Herbasquad (HNSC)
Little Amigos (HNSC)
Sat 05/04/2019 09:00 AM Field 14 PVD -> Field 14
Strikers 14 (RRSCLC)
Teal Titans (HNSC)
Sat 05/04/2019 09:30 AM HN u10-4 High Noon Soccer Complex -> HN u10-4
LC Timbers 09 (LCT)
NM Elite V
Sat 05/04/2019 09:30 AM HN u10-3 High Noon Soccer Complex -> HN u10-3
Diablos Black (LCCFC)
Ball Hawgs 09 (HNSC)
Sat 05/04/2019 09:30 AM HN u12-4 High Noon Soccer Complex -> HN u12-4
Alamo United U16 7v7 (OCYSL)
Tornadoes
Sat 05/04/2019 09:30 AM HN u10-1 High Noon Soccer Complex -> HN u10-1
Broncos Blue (HNSC)
Lil Bruisers Gold (LCCFC)
Sat 05/04/2019 09:30 AM HN u12-3 High Noon Soccer Complex -> HN u12-3
Diablos (LCCFC)
Coyotes (HNSC)
Sat 05/04/2019 10:00 AM HN 2 High Noon Soccer Complex -> HN 2
FC Pythons (HNSC)
LC United (HNSC)
Sat 05/04/2019 10:00 AM Field 6 PVD -> Field 6
LC Timbers 12 (LCT)
LC Timbers DK 12 (LCT)
Sat 05/04/2019 10:00 AM Field 14 PVD -> Field 14
Tiger's Blood (HNSC)
FC Grande Academy 12
Sat 05/04/2019 10:00 AM Field 2 PVD -> Field 2
Gators (HNSC)
FC Grande Academy 13
Sat 05/04/2019 10:00 AM Field 1 PVD -> Field 1
LC Timbers 12 Black (LCT)
REYES FC
Sat 05/04/2019 10:00 AM Field 13 PVD -> Field 13
LC Timbers 11 Black (LCT)
Santos 11
Sat 05/04/2019 10:00 AM HN 3 High Noon Soccer Complex -> HN 3
Ball Hawgs 06 (HNSC)
Sea Wasps Red (LCCFC)
Sat 05/04/2019 10:00 AM HN 1 High Noon Soccer Complex -> HN 1
Black Widows (HNSC)
Alamo United Curran U14 (OCYSL)
Sat 05/04/2019 10:00 AM Field 8 PVD -> Field 8
NM Cookie Monsters
Ball Hawgs 15
Sat 05/04/2019 10:00 AM Field 12 PVD -> Field 12
NM Elite VI
Atletico Jrs (HNSC)
Sat 05/04/2019 10:00 AM Field 4 PVD -> Field 4
Blue Jays (HNSC)
Tsunami's
Sat 05/04/2019 10:00 AM Field 7 PVD -> Field 7
NM Elite IV
Ball Hawgs 11 Prince (HNSC)
Sat 05/04/2019 10:00 AM Field 9 PVD -> Field 9
Santos 11 G (LCCFC)
Sharp Shooters FC (HNSC)
Sat 05/04/2019 10:00 AM Field 5 PVD -> Field 5
Lil Aggies (HNSC)
Intensity (HNSC)
Sat 05/04/2019 10:00 AM Field 10 PVD -> Field 10
WSC Fierce (WSC)
WSC Juggernauts (WSC)
Sat 05/04/2019 10:00 AM Field 11 PVD -> Field 11
Whale Sharks (HNSC)
Dark Knights (HNSC)
Sat 05/04/2019 11:00 AM HN u10-2 High Noon Soccer Complex -> HN u10-2
Heat FC (HNSC)
Lil Bruisers Purple (LCCFC)
Sat 05/04/2019 11:00 AM Field 9 PVD -> Field 9
LC Warriors (HNSC)
LC Tornadoes
Sat 05/04/2019 11:00 AM Field 14 PVD -> Field 14
Rogue 1
DFC Cynder (HNSC)
Sat 05/04/2019 11:00 AM HN u12-2 High Noon Soccer Complex -> HN u12-2
United (LCCFC)
Alamo United Wilder U12 (OCYSL)
Sat 05/04/2019 11:00 AM Field 11 PVD -> Field 11
Green Raptors (HNSC)
Amigos (HNSC)
Sat 05/04/2019 11:00 AM HN u12-3 High Noon Soccer Complex -> HN u12-3
Silver City Vipers U12
Grizzlies (HNSC)
Sat 05/04/2019 11:00 AM HN u12-1 High Noon Soccer Complex -> HN u12-1
Strikers 08 (RRSCLC)
Holloman FC U12 (OCYSL)
Sat 05/04/2019 11:00 AM HN u10-1 High Noon Soccer Complex -> HN u10-1
Gators (LCCFC)
LC Thorns 09 (LCT)
Sat 05/04/2019 11:00 AM Field 12 PVD -> Field 12
Socceroos (HNSC)
Lady Tumbleweeds (LCCFC)
Sat 05/04/2019 11:00 AM Field 6 PVD -> Field 6
WSC Legion (WSC)
Diablos Black (LCCFC)
Sat 05/04/2019 12:00 PM Field 9 PVD -> Field 9
DFC Mini Devils (HNSC)
LC Thorns 13 (RRSCLC)
Sat 05/04/2019 12:00 PM HN 2 High Noon Soccer Complex -> HN 2
Silver City Vipers U14
LC Thorns 02 (LCT)
Sat 05/04/2019 12:00 PM Field 5 PVD -> Field 5
LC Timbers 13 Black (LCT)
Zoomi FC
Sat 05/04/2019 12:30 PM HN 3 High Noon Soccer Complex -> HN 3
Wolf Pack (HNSC)
LC Thorns 06 (LCT)
Sat 05/04/2019 12:30 PM HN u12-4 High Noon Soccer Complex -> HN u12-4
LC Cobras 07
LC Thorns 07 (LCT)
Sat 05/04/2019 12:30 PM HN u10-4 High Noon Soccer Complex -> HN u10-4
Black Cats
Dynamites White (HNSC)
Sat 05/04/2019 12:30 PM HN u10-3 High Noon Soccer Complex -> HN u10-3
Silver City Vipers U10
Dark Knights (HNSC)
Sat 05/04/2019 12:30 PM HN u12-2 High Noon Soccer Complex -> HN u12-2
LC Timbers 04 Boys Red (7v7)
Alamo United U16 7v7 (OCYSL)
Sat 05/04/2019 02:00 PM HN 1 High Noon Soccer Complex -> HN 1
Arsenal LC 07 (HNSC)
Alamo United Curran U14 (OCYSL)
Sat 05/04/2019 02:00 PM HN u10-1 High Noon Soccer Complex -> HN u10-1
Blue Eagles (HNSC)
LC Roadrunners (HNSC)
Sat 05/04/2019 02:00 PM HN u12-3 High Noon Soccer Complex -> HN u12-3
WSC Hussars (WSC)
Silver City Vipers U12
Sat 05/04/2019 02:00 PM HN u12-2 High Noon Soccer Complex -> HN u12-2
Alamo United Wilder U12 (OCYSL)
LC Timbers 07 WHITE
Sat 05/04/2019 02:00 PM Field 13 PVD -> Field 13
DFC Inferno (HNSC)
Mighty Blaze
Sat 05/04/2019 02:00 PM HN 2 High Noon Soccer Complex -> HN 2
Rhinos (HNSC)
LC Timbers 05/06 (LCT)
Sat 05/04/2019 02:00 PM HN u10-2 High Noon Soccer Complex -> HN u10-2
LC Timbers 10 Red (LCT)
FC Grande Academy 09
Sat 05/04/2019 02:00 PM HN u12-1 High Noon Soccer Complex -> HN u12-1
Holloman FC U12 (OCYSL)
LC Timbers 08 Red (LCT)
Sat 05/04/2019 03:30 PM HN u10-2 High Noon Soccer Complex -> HN u10-2
LC Timbers 09 Black (LCT)
LC Timbers 10 Black (LCT)
Sat 05/04/2019 03:30 PM HN u10-3 High Noon Soccer Complex -> HN u10-3
Racoon Renegades (HNSC)
Silver City Vipers U10
Sat 05/04/2019 04:00 PM Field 6 PVD -> Field 6
LC Warriors (HNSC)
DFC Pyro (HNSC)
Sat 05/04/2019 04:00 PM HN 2 High Noon Soccer Complex -> HN 2
Silver City Vipers U14
Yanks (LCCFC)
Mon 05/06/2019 05:45 PM HN u10-2 High Noon Soccer Complex -> HN u10-2
LC Timbers 09 Black (LCT)
LC Timbers 09 Red (LCT)

Reyes FC

Dynamites Sapphire (HNSC)

LC Roadrunners (HNSC)

LC Timbers 09 Red (LCT)

Rio Rapids Strikers FC 00-01

Scorchers

Sea Wasps Black (LCCFC)

Shiloh Sharks (HNSC)

LC Tiny Timbers (LCT)

DFC Little Miss Chile Peppers (HNSC)

Coyotes (HNSC)

Phoenix (HNSC)

LC Thorns 09 (LCT)

LC Timbers 09 (LCT)

Lil Pirates (HNSC)

WSC Zabojcy (WSC)

DFC Heat Wave (HNSC)

Bolts

Heat FC (HNSC)

Thunder (HNSC)

LC United (HNSC)

FC Pythons (HNSC)

Strikers 02 G (RRSCLC)

Night Furies 04 (HNSC)

LC Timbers 07 WHITE

United (LCCFC)

Hornets (HNSC)

Gators (HNSC)

Rhinos (HNSC)

Spiders (HNSC)

Ball Hawgs 11 Prince (HNSC)

Dynamites Diamond (HNSC)

LC Warriors (HNSC)

Zoomi FC

LC Timbers 10 (LCT)

Wolf Pack (HNSC)

Santos 11 G (LCCFC)

Loco Motion 2011

LC Timbers 13 (LCT)

LC Thorns 13 (RRSCLC)

NM Elite I

Strikers 08 (RRSCLC)

LC Timbers 07 RED

Terror FC 14 (HNSC)

Mustangs

NM Elite IV

WSC Juggernauts (WSC)

Socceroos (HNSC)

Avengers (HNSC)

LC Thorns 12 Red (LCT)

Diablos Black (LCCFC)

LC Timbers 10 Red (LCT)

Santos 10 (LCCFC)

Gators (LCCFC)

Kicks & Kuties

Ball Hawgs 14 (HNSC)

Night Furies 07 (HNSC)

LC Cobras 07

Dynamites White (HNSC)

Lil Bruisers Gold (LCCFC)

Loco Motion 2014

Terror (HNSC)

LC Timbers DK 12 (LCT)

NM Elite 2014 Girls

Teal Titans (HNSC)

LC Timbers 12 Black (LCT)

Hedgehogs (HNSC)

DFC Inferno (HNSC)

NM Elite VII

Yanks (LCCFC)

Ninjas (HNSC)

Green Raptors (HNSC)

Sharp Shooters FC (HNSC)

Ball Hawgs 06 (HNSC)

Juventus (HNSC)

WSC Foosas (WSC)

Unicorns

Rogue 1

LC Timbers 11 White (LCT)

KC Bambinos (HNSC)

FireHawks (HNSC)

Gila Monsters

Blue Jays (HNSC)

Gila Monsters

WSC Force (WSC)

Santos 11

WSC Fierce (WSC)

Diablos Red

Dragons

Wolfpack

Incredibles (HNSC)

Santos 14 (LCCFC)

Lil Aggies (HNSC)

Amigos (HNSC)

NM Elite VI

Mighty Blaze

Arsenal LC 12 (HNSC)

REYES FC

Herbasquad (HNSC)

FC Grande Academy 13

Strikers 04 (RRSCLC)

The Red Wings (HNSC)

Max-D

Ball Hawgs 07 (HNSC)

Dynamites Silver (HNSC)

Barca Junior (HNSC)

WSC Footfire (WSC)

FC Grande Academy 09

Black Cats

San Vicente Pumas

LC Timbers 04 Boys Red (7v7)

Alamo United U10 (OCYSL)

NM Elite V

Las Cruces Aguilas (HNSC)

Diablos Black (LCCFC)

Santos 13 (LCCFC)

Dark Knights (HNSC)

WSC Fuego (WSC)

LC Timbers 11 (LCT)

LC Timbers 11 Red

Alamo United Rodriguez U14 (OCYSL)

Arsenal LC 07 (HNSC)

WSC Crusaders (WSC)

WSC Fancy Feet (WSC)

Kangaroos (HNSC)

Diablos Olivas (LCCFC)

Diablos White (LCCFC)

DFC Cynder (HNSC)

Racoon Renegades (HNSC)

LC Timbers 12 (LCT)

FC Grande Academy 12

Whale Sharks (HNSC)

LC Tornadoes

Honey Badgers (HNSC)

Atletico Jrs (HNSC)

Bears (HNSC)

Intensity (HNSC)

LC Timbers 11 Black (LCT)

Storm

Tiger's Blood (HNSC)

Raptors (HNSC)

Sonoma Strikers

Lil Bears (HNSC)

Blue Eagles (HNSC)

WSC Legion (WSC)

Ghostbusters (HNSC)

WSC Hussars (WSC)

San Vicente Pumas

Juventus Mini (HNSC)

Ball Hawgs 15

LC Thorns 06 (LCT)

Real Las Cruces (HNSC)

Fireflies

Sea Wasps Red (LCCFC)

Angel FIRE

Racoon Renegades (HNSC)

LC Timbers 13 Black (LCT)

Little Amigos (HNSC)

Ball Hawgs 04

Cruces FC 06 (LCCFC)

DFC Mini Devils (HNSC)

Tsunami's

Broncos Orange (HNSC)

Dark Knights (HNSC)

Dynamites Pink (HNSC)

LC Thorns 07 (LCT)

Strikers 09 G (RRSCLC)

LC Thorns 02 (LCT)

Alamo United U16 7v7 (OCYSL)

United

Ball Hawgs 09 (HNSC)

LC Timbers 09 Black (LCT)

LC Warriors (HNSC)

LC Hawks (HNSC)

LC Timbers 05/06 (LCT)

Grizzly Girls (HNSC)

Rascals

WSC Warsawa (WSC)

NM Cookie Monsters

DFC Pyro (HNSC)

Silver City Vipers U10

Dynamites Black (HNSC)

Black Widows (HNSC)

Tornadoes

WSC Zenners (WSC)

LC Timbers 10 Black (LCT)

Strikers 14 (RRSCLC)

Lady Tumbleweeds (LCCFC)

Broncos Blue (HNSC)

LC Timbers 08 (LCT)

LC Timbers 08 Red (LCT)

Raptors (HNSC)

LC Timbers 04

Tumbleweeds (LCCFC)

LC Timbers 01 (LCT)

LC Timbers 02 (LCT)

LC Warriors (HNSC)

DFC Devils (HNSC)

Monsters

Dynamites Onyx (HNSC)

Diablos (LCCFC)

Alamo United Curran U14 (OCYSL)

Grizzlies (HNSC)

Silver City Vipers U12

Holloman FC U12 (OCYSL)

Alamo United Wilder U12 (OCYSL)

Lil Bruisers Purple (LCCFC)

Silver City Vipers U14

Mighty Blaze

High Noon Soccer Complex -> HN u10-1

Las Cruces, NM
View in Google Maps

High Noon Soccer Complex -> HN u10-2

Las Cruces, NM
View in Google Maps

High Noon Soccer Complex -> HN 2

Las Cruces, NM
View in Google Maps

High Noon Soccer Complex -> HN 1

Las Cruces, NM
View in Google Maps

PVD -> Field 7

Las Cruces, NM
View in Google Maps

High Noon Soccer Complex -> HN u12-3

Las Cruces, NM
View in Google Maps

High Noon Soccer Complex -> HN u10-4

Las Cruces, NM
View in Google Maps

PVD -> Field 8

Las Cruces, NM
View in Google Maps

High Noon Soccer Complex -> HN u12-4

Las Cruces, NM
View in Google Maps

High Noon Soccer Complex -> HN u12-2

Las Cruces, NM
View in Google Maps

PVD -> Field 5

Las Cruces, NM
View in Google Maps

PVD -> Field 1

Las Cruces, NM
View in Google Maps

PVD -> Field 10

Las Cruces, NM
View in Google Maps

High Noon Soccer Complex -> HN u12-1

Las Cruces, NM
View in Google Maps

PVD -> Field 3

Las Cruces, NM
View in Google Maps

PVD -> Field 6

Las Cruces, NM
View in Google Maps

PVD -> Field 4

Las Cruces, NM
View in Google Maps

High Noon Soccer Complex -> HN u10-3

Las Cruces, NM
View in Google Maps

PVD -> Field 13

Las Cruces, NM
View in Google Maps

PVD -> Field 14

Las Cruces, NM
View in Google Maps

PVD -> Field 2

Las Cruces, NM
View in Google Maps

PVD -> Field 11

Las Cruces, NM
View in Google Maps

High Noon Soccer Complex -> HN 3

Las Cruces, NM
View in Google Maps

PVD -> Field 9

Las Cruces, NM
View in Google Maps

PVD -> Field 12

Las Cruces, NM
View in Google Maps

 
Posted Feb 5, 2019
 
Posted Feb 5, 2019